مرتبط با این مطلب
امروز در نایت ملودی
خيارشور هم از آن خوشمزه های وسوسه انگيزی است كه اگر حتی به تنهايی هم داخل يخچال باشد و نگاهتان با آن بيفتد، محال است كه يكی از آن را برندارید و نخورید... اين مدل خيار شورخيلی خوشمزه است و در عين حال بسيار راحت، يعنی نه احتياج هست كه آب را بجوشانيد و خنک كنيد و نه حتی خيار و سبزی ها را بعد از شستن خشک كنيد به اين ترتيب كه كافی است چند تا از شيشه هايی را كه درهای فلزی دارند مثل شيشه های رب، سس مايونز، ترشی و غيره را كه مواد داخل آن را استفاده كرديد دور نیندازيد، اول به اندازه يک بند انگشت داخل شيشه را سركه سفيد بريزيد و خيارهايی كه شستيد ( ولی اصلاً احتياجی نيست كه خشک باشند هم خيار و هم سبزی ) به ترتيب و منظم كنار هم داخل شيشه مي چينيم و لابه لای خيارها برای هر شيشه دو تا دانه فلفل و سه تا حبه سير و از سبزی ها، شويد و ترخون هر كدام دو، سه شاخه، داخل شيشه را پر می كنيم و بعد داخل يک پارچ به ازای هر يک ليوان آب (مستقيم از آب شير)، يک قاشق غذاخوری نمک مي ريزيم و خوب هم می زنيم و داخل شيشه ها را از آب نمک پر می كنيم و در شيشه ها را كيپ كرده و آن ها را می گذاريم داخل يک قابلمه و داخل قابلمه را آب می ريزيم طوری كه حداقل دو سوم از ارتفاع شيشه ها را آب بپوشاند و بعد قابلمه را می گذاريم روی شعله گاز تا آب داخل قابلمه به جوش بياید. قسمت مهم آن اين است كه وقتی رنگ خيار به رنگ خيارشور در آمد شعله را خاموش می كنيم ولی اجازه می دهيم كه داخل همان آب جوش در قابلمه بمانند تا كاملاً سرد شوند و بعد شيشه ها را می گذاريم داخل يخچال، كافی است يک شب بماند و فردای آن قابل خوردن است. به همين راحتی و خوشمزه گی... فقط حتماً بايد داخل يخچال نگهداری شود ضمناً می توانيد بعد از آماده شدن از داخل شيشه در بياوريد و داخل دبه های پلاستيكی بريزيد كه كمترین جا را داخل يخچال بگيرند، وقتی مهمان داريد و مثلاً می خواهید الويه به مقدار زياد درست كنيد احتياج نيست كه بروید و خیلی خيارشور بخريد، اين روش به شما كمک می كند كه هم صرفه جويی كنيد و هم يک شبه مقدار زیادی خيار شور بدون مواد نگهدارنده داشته باشيد كه مطمئن هستيد که سالم هستند.
طی ۲۴ ساعت خیارشور آماده داشته باشیدبه چه دلیل نگهداری حیوانات خانگی اشتباه و غیر اخلاقی است؟
به چه دلیل نگهداری حیوانات خانگی اشتباه و غیر اخلاقی است؟دانستنی هایی راجب تفاوت های مهم زنان و مردان
دانستنی هایی راجب تفاوت های مهم زنان و مردانبا خواص معجزه آسای گیاه رازیانه آشنا شوید
با خواص معجزه آسای گیاه رازیانه آشنا شوید
هنگام سفر و گردشگری این وسایل را همراه نبرید..!راهکارهایی برای صرفه جویی انرژی در منزل و محل کار
راهکارهایی برای صرفه جویی انرژی در منزل و محل کارآشنایی با پرکاری پاراتیروئید (hyperparathyroidism)
آشنایی با پرکاری پاراتیروئید (hyperparathyroidism)بین شومینه و انواع بخاری کدام را انتخاب کنیم
بخاری یا شومینه کدامیک مناسب ترند؟تاتوی لب ها چه عوارضی را بدنبال دارد؟
تاتوی لب ها چه عوارضی را بدنبال دارد؟خواص بی نظیر این نوشیدنی ها برای آب کردن چربی شکم
خواص بی نظیر این نوشیدنی ها برای آب کردن چربی شکماصول خوش پوش شدن کودکتان را یاد بگیرید
اصول خوش پوش شدن کودکتان را یاد بگیریدچگونه دل دردهای بارداری و پریود را از هم تشخیص دهیم؟
چگونه دل دردهای بارداری و پریود را از هم تشخیص دهیم؟راهکارهای مناسب برای شستشوی لباسهای زمستانی
راهکارهای مناسب برای شستشوی لباسهای زمستانیبا پیشگیری و درمان پوکی استخوان آشنا شوید
با پیشگیری و درمان پوکی استخوان آشنا شویدبا این روشها جوشهای صورتتان را ریشه کن کنید
با این روشها جوشهای صورتتان را ریشه کن کنیدراهکارهای عالی برای درمان خشکی لب در زمستان
راهکارهای عالی برای درمان خشکی لب در زمستانعضلاتتان را تقویت کنید تا وزنتان کم شود
عضلاتتان را تقویت کنید تا وزنتان کم شودسیر تاریخی تلویزیون در کشور ایران
سیر تاریخی تلویزیون در کشور ایرانمعرفی مدهای جدید سال ۲۰۱۸
معرفی مدهای جدید سال ۲۰۱۸سفید رود گیلان دومین رود بلند ایران است
سفید رود گیلان دومین رود بلند ایران است
نایت ملودی » سرگرمی » نایت پلاس » دانستنی ها » هدایای مناسب روز دانشجو

 هدایای مناسب روز دانشجو

انتخاب های زیادی وجود دارد؛ بسته به اینکه این هدیه را چندنفره بخرید و یا نسبت خانم یا آقای دانشجو با شما چه باشد. پیشنهاد ما این است که فهرست زیر را بخوانید و بعد برای خرید دسته‌جمعی یا تک‌نفره‌ی هر کدام از آنها تصمیم‌گیری کنید.

 

مطمئن باشید که یکی از این پیشنهادها با ویژگی‌های شخصیتی خانم یا آقای دانشجو و مهم‌تر از آن با جیب شما تناسب خواهد داشت.

 

در هر حال در اختیار داشتن یک فهرست هر چند کوچک قدم بزرگی برای تصمیم‌گیری درباره‌ی هدیه است. به این فکر کنید که کدام یک از کالاهای این فهرست به کار دانشجوی شما می‌آید و یا او را واقعاً خوشحال خواهد کرد.

 

کوله پشتی و کیف دستی با کاربری بالش

مطمئن باشید کوله‌اش را خیلی به درودیوار می‌کشد. احتمالاً آن را در سالن غذاخوری به گوشه‌ای پرت می‌کند و یا زمانی که با همکلاسی‌ها مشغول نقشه‌کشیدن برای مدیر گروه آموزشی است، آن را زیر سرش می‌گذارد. به یک کوله انعطاف پذیرتر یا نو احتیاج خواهد داشت. هرچند که این بلاها را سر کوله‌ی جدیدش هم خواهد آورد!

 

دانشجویان به یک کوله یا کیف انعطاف پذیر احتیاج پیدا می کنند

 

هدفون؛ ابزار کمکی درس نخواندن

اگر از آن دسته دانشجوهای درس‌خوان و دوست‌داشتنی است که شب‌ها تا صبح مشغول گوش‌کردن سخنرانی‌های تخصصی و کلاس‌های عقب‌مانده‌ای است که در آن شرکت نکرده، هدفون بهترین انتخاب برای اوست. هر چند هدفون برای از زیر‌درس‌ دربروها هم خوب است. در هر حال بگذارید با خیال راحت در خانه، خوابگاه و یا سایت دانشکده بنشیند و فیلم سینمایی اش را ببیند! شاید اگر کیفیت فیلم دیدنش تغییر کند، با حوصله بیشتری درس بخواند.

 

دانشجویان می توانند با هدفون درس های عقب مانده و یا جلسات و سخنرانی ها را گوش کنند

 

ساعت مچی برای انواع تیپ‌های دانشجویی

احتمالاً بیش از اندازه برای کتاب‌های درسی‌اش پول پرداخت کرده است. هزینه های پروژه‌ها و رفت‌ و آمد و خوش‌خرجی‌هایی که با دوستانش انجام می‌دهد نیز به او اجازه‌ی خرید یک ساعت را نمی‌دهد. اگر فکر می‌کنید که تیپ بی‌نقص او به یک ساعت زیبا و کارآمد که با بیشتر لباس‌ها هماهنگ می‌شود نیاز دارد، این هدیه را انتخاب کنید. اگر سال اولی است و برای پذیرفته شدن در کنکور هم هدیه‌ای برای او نخریده‌اید در انتخاب این گزینه شک نکنید.

 

اگر دانشجوتان ساعت ندارد در انتخاب آن شک نکنید و برایش بخرید

 

گوشی تلفن برای سرویس بهداشتی

اصلاً دوران دانشجویی دوران جاگذاشتن و گم‌کردن گوشی‌هاست. همه‌ی آنهایی که این دوران را تمام کرده‌اند خاطراتی از افتادن گوشی تلفن در سرویس بهداشتی، فراموش‌کردن در بوفه‌ی دانشگاه و یا جاگذاشتن در تاکسی، برای تعریف کردن دارند. اگر چنین اتفاقی برای او هم افتاده است، یک گوشی که این روزها با قیمت‌ها و ویژگی‌های مختلف در بازار وجود دارد، برایش هدیه بگیرید تا هیجان و ذوق‌زدگی از نوک مو تا مچ پا در او جاری شود!

 

می توانید برای روز دانشجو برای آن ها گوشی تلفن همراه هدیه بگیرید

 

پوشاکی برای ورزش نکردن

هرچند که بیشتر دانشجوهای سال اولی اهل پیچاندن کلاس نیستند اما بسیاری از آنها برای گذراندن کلاس‌های تربیت بدنی تنبلی می‌کنند. این مختص دانشجوهای سال اولی هم نیست، به طور کلی کلاس تربیت بدنی اولین گزینه برای پیچاندن است! خوب با یک انتخاب هوشمندانه به او انگیزه‌ی بیشتری برای حضور در این کلاس‌ها بدهید و در یک قدم بزرگتر او را برای اهمیت‌دادن به سلامتی‌اش تشویق کنید. ضمن اینکه حتماً او در محیط دانشگاه پوشیدن لباس اسپرت را دوست خواهد داشت.

 

لباس های اسپرت هدیه مناسبی برا دانشجویان عزیز می باشد

 

کتاب؛ همراه همیشگی

همیشه دنبال کتاب هستند؛ فرقی نمی‌کند که دانشجوی درس‌خوانی باشند و یا نه. قیمت کتاب‌های درسی هم این روزها متناسب با جیب همیشه‌درگردش دانشجوها نیست. با یک کتاب خوب از مجموعه درس‌های سنگین و وحشتناکش او را هیجان‌زده کنید؛ شاید با این انتخاب اشتیاق بیشتری برای گذراندن امتحانات پایان ترم داشته باشد. در هر حال دانشجو با کتاب تعریف می‌شود و این هدیه‌ی کلاسیک و باارزشی است.

 

دانشجویان همیشه دنبال کتاب هستند؛ فرقی نمی‌کند که دانشجوی درس‌خوانی باشند و یا نه

 

وسایل اصلاح؛ زمانی برای زیبایی

طبق معمول دیر از خواب بیدار می‌شود و احتمالاً هم ترجیح می‌دهد پول‌هایش را به جای آرایشگاه محل در جای بهتری خرج کند. وسایل اصلاح برای چنین شرایطی انتخاب مناسبی است چه اینکه او دوست دارد، جلوی همکلاسی ها و هم دانشکده‌ ایی هایش زیباتر و مرتب‌تر به نظر برسد.

 

با هدیه دادن وسایل اصلاح به دانشجویان در وقت آن ها صرفه جویی کرده ایم

 

لپ‌تاپ؛ پیش به سوی درس

در اینکه هر دانشجویی این روزها به یک کامپیوتر قابل حمل احتیاج دارد، شکی نیست. اینکه بتواند هر جایی که توانست بساط درسش را راه بیندازد و اینکه کی و چگونه خودش را به کامپیوترش برساند، فکرش را مشغول نکند. اگر درصدد خرید چنین هدیه‌ای برای او هستید حتما به نیازهای او و ویژگی‌های مختلف این کامپیوترها توجه کنید. مطالب این بلاگ نیز در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.

 

امروزه هر دانشجویی به لپ تاپ نیاز دارد

 

ابزار سلفی برای خاطره ها

برای جمع‌های خندان و شلوغ و پُرسروصدای دانشجویی یک پک سلفی بهترین انتخاب است. هم قیمت مناسبی دارد و هم لحظات کلاس‌ها، دورهمی‌ها، همایش‌ها و خلاصه هر چیزی که قرار است در دوران دانشجویی برای او اتفاق بیفتد را ثبت و پرخاطره می‌کند. البته بعد از خرید این هدیه منتظر دیدن عکس‌های عجیب و غریب او در کلاس با اساتیددرحال‎درس‌دادن باشید.

 

کیف و کاور برای پاسداشت پول

اگر برای او یک کامپیوتر قابل حمل خریده‌اید و یا اینکه خودش قبلاً آن را خریداری کرده است؛ لحظه‌های پرت کردن کیف و زیرسرگذاشتن آن را دوباره به یاد بیاورید! مطمئن باشید وقتی او گرم صحبت درباره‌ی درس و یا اتفاقاتی است که در کلاس افتاده است، به سلامت کامپیوترش فکر نمی‌کند.

 

برای لپ تاپ دانشجوتان حتما کیفی خریداری کنید تا راحت آن ها حمل کند

 

البته می توانید با توجه به رشته و علاقه دانشجوی مد نظرتان برای آن هدیه بخرید، مانند فلش مموری، دفترچه یادداشت، دوربین، کفش اسپرت، خودنویس، و وسایل مربوط به رشته تحصیلیشان.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت