سایت ایران موزیک

سایت ایران موزیک یکی از وب سایت های فعال در زمینه دانلود آهنگ جدید و دانلود آهنگ شاد می باشد که بیشتر در  حوزه دانلود آهنگ غمگین و آهنگ شاد فعالیت داره . شما در این وب سایت می توانید با مراجعه به منویی که در…

روایت تلخ دختر ایزدی از تعرض های بیشرمانه داعش به زنان و کودکان +تصاویر

دختر جوان ایزدی که به مدت دو سال اسیر گروه تروریستی داعش بوده و هزاران جنایت تروریست ها را به چشم دیده بود، با یک انفجار ساختگی و به قیمت از دست دادن زیبایی اش توانست از چنگال انها بگریزد.…

موشن گرافیک با آسان ویدیو

 آسان ویدیو استودیو ساخت تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک است که هدف آن معرفی کسب و کارهای اینترنتی و خدماتی است که میخواهند خود را بصورت خلاقانه خود را در قالب تصویر و صدا معرفی نمایند که آسان ویدیو  با هزینه کم و زمان…

داشتن یک ویلا در شمال در کنار دریا و جنگل آرزوی بسیار از انسانهاست

ویلا در شمال  و داشتن  یک محیط آرام برای زندگی ، یکی از بهترین روش برای تمدد اعصاب و حتی سرمایه گذاری است از این گروه ویلا املاک شمال با در نظر گرفتن اینکه خرید املاک و مستغلات در شمال…

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نایت ملودی » خانواده » روابط عاطفی » آیین همسرداری » چه کسی زندگیتان را تهدید می کنند؟

چه فردی زندگی تان را تهدید می کنند؟

به تازگی غریبه ای بلندقد و جذاب و مجرد همسایه تان شده، این زن جوان توجه بیشتر افراد را به خود جلب کرده است؟ آیا باید نگران واکنش همسرتان باشید؟

شکی نیست که هم زنان و هم مردان به یک اندازه گرایش دارند به چیزی که آن را جذاب می پندارند نگاه کنند. مطالعات تکمیلی تا حدود زیادی این نظریه را تائید می کند که معیارها و هنجارهای فرهنگی، جاذبه ظاهری را علامتی بالقوه برای سلامت ژنتیکی بسیارخوب یا قدرت باروی می دانند، و حقیقت این است که توجه ما به افراد جذاب، جلب می شود. به همین دلیل، بعضی از اشخاص رسانه های گوناگون را دوست دارند، مایلند فیلم ببینند، به مجله ها، هنر و تبلیغات محصولات آرایشی یا حتی تبلیغات ویتامین ها علاقه دارند. این گرایش چیزی است که دانشمندان به آن” جلب توجه ” به افراد جذاب می گویند؛ یعنی چشم برداشتن از آنها برای مان سخت است!
هرچند یک پیوند زناشویی  ممکن است به دلایل زیادی متزلزل شود، اما نگاه کردن به افراد جذاب پیرامون مان، به معنی ازدست دادن عشق و علاقه یا شکستن عهد و پیمان نیست. یک هشدار:
– نگاه خیره و طولانی به افراد جذاب در محیط کار درست نبوده و همچنین به صلاح امنیت رابطه تان نیست.
– تهمت، سرزنش، بازجویی، پیش بینی های ناشی از بی اعتمادی و نگرانی از این که حالا دیگر همسرتان علاقه ای به شما ندارد یا رابطه شما در خطر است، به نفع امنیت و پایداری رابطه زناشویی تان نیست.
دلایل احتمالی این که چرا تعهد قلبی مانع خیانت می شود؟
دلایل احتمالی زیادی وجود دارد که چرا تعهد قلبی  به شریک زندگی مان بر وسوسه های معمولا فریبنده پیروز می شود. یکی از این دلایل این است؛ عشق و علاقه ای که در یک رابطه زناشویی و متعهدانه احساس می کنیم، اغلب براساس تاثیر عاطفی دوطرفه، صمیمیت و نزدیکی منحصربفرد، و درک و پذیرش است و این دلایل بسیار فراتر از جنبه های فیزیکی و ظاهری هستند. همسرانی که نسبت به هم متعهد هستند، چه یک سال از رابطه شان گذشته باشد و چه بیست سال، معمولا در دلگرمی و اطمینانی با هم شریکند که آن را می شناسند و همدیگر را همانطوری که هستند و در هر نقشی که دارند دوست دارند؛ به عنوان همراه و محرم راز. این همسران داستان های مشترکی دارند و به هم احترام می گذارند و به درک یگانه ای از ” ما ” رسیده اند. بنابراین شاید به جذاب ها نگاه کنید اما فقط همین!

 

یافته های تحقیقاتی چه می گویند
شاید تعجب کنید اگر بدانید تحقیقات نشان داده، بجز قلب و روح که ما  را پایبند به شریک زندگی مان نگه می دارد، با فکر و ذهن مان نیز از تعهد و پیمان مان محافظت می کنیم. این طور که پیداست قول و تعهد به کسی که عاشقش هستیم، ناخودآگاه برداشت و تعبیر ما از جذابیت را تحت تاثیر قرار می دهد.
در مطالعه ای که توضیحاتش در مقاله ای تحت عنوان “علم یک ازدواج موفق و شاد” در نیویورک تایمز آمده گزارش شده که روانشناس جان لیدون از زنان و مردان بسیار متعهد به عشق  و ازدواج خواسته در سری عکس هایی که به آنها نشان داده می شود، جذابیت افراد جنس مخالف خود را ارزیابی کنند. همانطور که انتظار می رفت، آنها بیشترین امتیاز را به اشخاصی دادند که به طور نمادین و معمول، جذاب ترین به نظر می آمدند. سپس همان عکس ها دوباره به آنها نشان داده شد و به آنها گفته شد که این فرد که به نظر شما جذاب ترین است تمایل دارد با شما دیدار کند؛ چیزهایی تغییر کرد! حالا آنها به این عکس، امتیازی کمتر از بار اول دادند!
-ظاهرا اگر ببینیم کسی ممکن است تهدیدی بالقوه برای تعهد و عشق مان شود، به طور غریزی تمایل داریم کسی را انتخاب کنیم که کمتر جذاب باشد.
-همچنین یافته ها نشان می دهد ما با ” بی توجهی اتوماتیک” نسبت به جذابیت و دلربایی در سطوحی پایین تر از کنترل آگاهانه مان، از قول و تعهدی که داریم محافظت می کنیم.

بی توجهی اتوماتیک
در سال ۲۰۰۸ پژوهشی توسط چند روانشناس انجام شد؛ عشاق متعهدی که درباره احساسات عاشقانه شدیدشان نسبت فرد مورد علاقه شان نوشته بودند، با ” بی توجهی اتوماتیک” به گزینه های جذاب، ناخودآگاه از عشق و پیمان شان محافظت می کردند. در بخشی از تحقیق که فکر می کردند درحال دادن تست عملکرد ادراکی برای طبقه بندی اشیاء هستند، عکس هایی از جذاب ترین افراد در کارشان گنجانده شده بود، آنهایی که درمورد احساسات عاشقانه خود نوشته بودند، در زمان واکنش، کمترین توجه را به آن عکس ها نشان دادند. به نظر می رسید توجه پردازشگر بصری شان به جای این که جلب تصاویر جذاب از جنس مخالف شود، آنها را پس می زد.
امنیت رابطه در مقابل افراد جذاب چه معنی دارد؟
-در یک سطح بسیار ابتدایی، بیشتر ما به طور غریزی به افراد جذاب نگاه می کنیم.
-با وجود وسوسه هایی که ممکن است توسط دیدن افراد جذاب بوجود بیاید، بیشتر افراد می خواهند به عشقش شان وفادار و متعهد بمانند.
– به طور آگاهانه و حتی تا حدودی غیرآگاهانه، افرادتعابیرشان از جذابیت را تغییر می دهند و یا از بی توجهی استفاده می کنند تا خط وسوسه شدن را کاهش داده و پیمان شان را حفظ و حراست کنند.
انرژی ما بیشتر صرف تمرکز و تقویت عشق و احساس و رشته های ارتباطی با شریک دوست داشتنی زندگی مان می شود. اگر رابطه ای محکم و پویا باشد، واقعا مهم نیست چه کسی همسایه شما شده یا همکار همسرتان!

محصولات فروشگاه
مطالب مرتبط
طرز تهیه عصاره مرغ

مواد لازم برای عصاره مرغ :  بال و پشت مرغ (به تکه های ۵ سانتیمتری خرد شوند) ۱٫۸ کیلوگرم پیاز بزرگ خرد شده ۱ عدد  روغن زیتون به مقدار لازم آب جوش ۲ لیتر نمک ۲ قاشق چایخوری برگ بو…

طرز تهیه عصاره مرغ
طرز تهیه خیار شور یک روزه خانگی

طرز تهیه خیار شور یک روزه خانگی : خیارشور هم از آن خوشمزه های وسوسه انگیزی است که اگر حتی به تنهایی هم داخل یخچال باشد و نگاهتان با آن بیفتد، محال است که یکی از آن را برندارید و…

طرز تهیه خيار شور يک روزه خانگی
روشهای از بین بردن لکه انار

آنچه جذابیت خوردن انار را  به تلخی تبدیل می کند ریختن آب یکی از حبه های انار و یا آب این میوه خوش طعم بر روی لباس و یا سیاه شدن دستها در اثر تماس با پوست آن خواهد بود.…

روشهای از بین بردن لکه انار
طرز تهیه ترشی پیاز و هویج

ترشی ها جزو مخلفات فوق العاده کنار غذا محسوب می شوند. تعداد تنوع آنها بسیار زیاد است، اما در این مطلب طرز تهیه ترشی پیاز و هویج را به شما آموزش داده ایم که سریع هم آماده می شود.  …

ترشی ها جزو مخلفات فوق العاده کنار غذا محسوب می شوند. تعداد تنوع آنها بسیار زیاد است، اما در این مطلب طرز تهیه ترشی پیاز و هویج را به شما آموزش داده ایم که سریع هم آماده می شود. مواد لازم برای ترشی پیاز و هویج : پیاز قرمز (نازک حلقه شده) 1 عدد بزرگ هویج (پوست کنده و ریز خرد شده) 1 عدد بزرگ سرکه سفید 1 فنجان شکر 3 قاشق سوپخوری دانه فلفل قرمز (خرد شده) نصف قاشق چایخوری فلفل سیاه نصف قاشق چایخوری نمک 1 قاشق چایخوری طرز تهیه ترشی پیاز و هویج : پیاز و هویج خرد شده را یک دقیقه در یک روغن دان پر از آبجوش فرو کنید و در بیاورید. سبزیجات را در یک صافی بریزید تا آب آن برود سپس دوباره در قابلمه خالی بریزید. سرکه سفید، شکر، دانه فلفل قرمز خرد شده، فلفل و نمک را اضافه کنید. سپس آنقدر آب اضافه کنید که فقط تا روی سبزیجات بالا بیاید. مخلوط را به جوش بیاورید و 1 دقیقه بپزید. چاشنی ترشی را به همراه آب آن داخل شیشه بریزید و بگذارید کاملاً خنک شود سپس در آن را ببندید. ترشی پیاز و هویج,تهیه ترشی پیاز و هویج ترشی پیاز و هویج، برای کنار غذا نکته برای ترشی پیاز و هویج : این چاشنی تا 2 هفته در یخچال می ماند.
طرز تهیه نان های مغزدار

مواد لازم برای نان های مغزدار : شیر ولرم  سه چهارم پیمانه  آب ولرم یک چهارم پیمانه  شکر  یک قاشق چایخوری  تخم مرغ یک عدد کره ذوب شده سه قاشق غذاخوری نمک یک هشتم قاشق چایخوری خمیر مایه دو قاشق…

طرز تهیه نان های مغزدار
نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت