نایت ملودی » خانواده » آشپزی و خانه داری » آشپزی » طرز تهیه املت بروکلی و گوشت چرخ کرده +عکس

طرز تهیه املت بروکلی و گوشت چرخ کرده +عکس

پیاز را در کمی روغن تفت می دهیم. بروکلی های تقریباً ریز خردشده را داخل پیار می ریزیم و تفت می دهیم. (می توانیم بروکلی را قبلاً کمی بخار پز کنیم)

گوشت چرخ کرده یا سوسیس ریز خردشده را جداگانه با نمک و فلفل سرخ می کنیم. (می توانیم کمی زردچوبه یا ادویه یا آویشن اضافه کنیم)

 

  طرز تهیه املت بروکلی و گوشت چرخ کرده +عکس

مواد را آماده کرده و تخم مرغ را با نمک و فلفل بپزید
تخم مرغ را با نمک و فلفل در یک کاسه خوب هم می زنیم.

 

  طرز تهیه املت بروکلی و گوشت چرخ کرده +عکس

مواد گوشتی آماده را روی نیمی از تخم مرغ بریزید
داخل تابه چرب شده داغ می ریزیم .وقتی لایه زیری کاملاً پخت و روی تخم مرغ هنوز کمی نرم بود مخلوط گوشت و بروکلی و پیاز را رویی یک نیم دایره تخم مرغ می ریزیم و طرف دیگر تخم مرغ را روی مواد برمی گردانیم.

 

  طرز تهیه املت بروکلی و گوشت چرخ کرده +عکس

نیمه دیگر تخم مرغ را روی مواد گوشتی برگردانید

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت