نایت ملودی » سلامت » سلامت خانواده » پیشگیری و بیماری ها » ۳ ماده غذایی که شمارا از سرماخوردگی دور نگه می دارند

۳ ماده غذایی که شمارا از سرماخوردگی دور نگه می دارند

3 ماده غذایی که شمارا از سرماخوردگی دور نگه می دارند

با آمدن فصل سرما بسیاری به این فکر می افتند که چگونه از شر گلو درد ها و سرماخوردگی ها دور باشند.خب یکی از راه های در امان ماندن از سرماخوردگی استفاده از مواد غذایی مناسب است.

۱-سوپ مرغ

مثل همیشه در راس سپر های سرماخوردگی سوپ مرغ مقوی قرار دارد.با خرودن سوپ مرغ ایمینی بدن افزایش یافته و شما از ویروس ها و ابتلا به سرماخوردگی دور هستید.البته این مواد آبکی باید خوب و خوشمزه پخته شود.

۲-سبزیجات

سبزیجات مقام دوم را در این مجموعه دارند.خوردن سبزیجات باعث میشود دیواری ایمنی اطراف بدن شمارا فرا بگیرد و شما از ویروس ها دور بمانید.آب سبزیجات هم خیلی موثر است و حتی میتواند ازخود سبزیجات هم پر خواص تر باشد اما از تفت دادن و سرخ کردن سبزیجات بپرهیزید چون بسیاری از خواص ان نابود میشود.

۳-چای گرم

به علت وجود انتی اکسیدان ها چای ها میتوانند به کاهش علایم تنفسی سرماخوردگی و آنفلوانزا کمک می‌کنند.اگر در چایتان کمی لیمو و عسل بریزید نیز بر خواص آن می افزاید.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
۲۵ مهر ۱۳۹۴ :: ساعت ۱۶:۰۵
بارزانته

مطالب مفیدی بود ممنون

نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت