مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » ورزش » فوتبال » فوتبال ایران » اخبار فوتبال ایران » تازه‌ترین رده‌بندی فیفا اعلام شد

تیم ملی فوتبال ایران پس از ۲ ماه‌ در رده‌بندی فیفا صعود کرد.

تازه‌ترین رده‌بندی فیفا اعلام شد

به گزارش ایسنا، فیفا امروز تازه‌ترین رده‌بندی برترین تیم‌های ملی فوتبال دنیا را اعلام کرد که در این رده‌بندی تیم ملی فوتبال ایران پس از دو ماه دو پله صعود کرد و در رده ۵۸ قرار گرفت. این در حالی است که در میان ۵ تیم برتر آسیایی تنها تیم ایران است که با صعود مواجه شده و ژاپن با ۷ پله سقوط بیشترین تنزل را در میان برترین تیم‌های آسیایی به خود اختصاص داده است.

ژاپن، استرالیا، کره جنوبی و ازبکستان به ترتیب در رده‌های ۲۸ ، ۳۷ ، ۳۸ و ۵۷ قرار گرفته‌اند. در رده‌بندی جهانی در میان ۱۰ تیم بالایی جدول انگلیس با ۲ پله صعود بیشترین رشد را داشته و برزیل، کماکان در رده ۱۸ دنیا قرار گرفته است.

رده‌بندی ۱۰ تیم برتر جهان:

۱- اسپانیا

۲- آلمان

۳- آرژانتین

۴- انگلیس

۵- ایتالیا

۶- کلمبیا

۷- پرتغال

۸- هلند

۹- کرواسی

۱۰- روسیه

تاریخ: ۲۴ اسفند ۱۳۹۱
نویسنده: رضا ایرانی

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت