نایت ملودی » ورزش » خارج از گود » طنز ورزشی » علی دایی با بدلش آشتی کرد

علی دایی و سامان گوران,بدل علی دایی,تقلید علی دایی

سامان گوران که در برخی از برنامه‌های طنز تلویزیون و برنامه‌های تفریحی دیگر به تقلید صدای و حرکات علی دایی می‌‎پرداخت، چندی پیش به شدت مورد انتقاد سرمربی تیم راه‌آهن و دلخوری این مربی قرار گرفته بود.

برپایه این گزارش، این بازیگر که در مصاحبه‌های اخیر اعلام کرده بود کدورتی با علی دایی ندارد، با حضور در محل تمرینات این تیم با سرمربی راه‌آهن آشتی کرد.

از سوی دیگر کارشناس فدراسیون فوتبال به همراه مدیران باشگاه راه‌آهن امروز سه‌شنبه از استادیوم اختصاصی باشگاه بازدید کرد و آخرین تحولات مربوط به آن را مورد بررسی قرار داد.

در این بازدید کاظم امانی قائم مقام باشگاه، رستم زندی معاون اجرایی باشگاه و علی عابدینی مدیر اداری و پشتیبانی باشگاه به همراه سهیل مهدی کارشناس فدراسیون فوتبال حضور داشتند و در جلسه‌ای با پیمانکار این استادیوم، درباره تکمیل و استانداردسازی آن بحث و تبادل نظر کردند.
استادیوم سورینت طبق وعده پیمانکار آن در کمتر از دو ماه دیگر تحویل باشگاه راه‌آهن می‌شود و این باشگاه قصد دارد تمام جزییات را در تکمیل و استانداردسازی آن رعایت کند. به همین دلیل کارشناس فدراسیون فوتبال در امور استانداردسازی باشگاه‌ها و ورزشگاه‌ها نیز در این جلسات حضور دارد تا این استادیوم به بهترین شکل ممکن تجهیز شود.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت