نایت ملودی » اخبار » سیاست » اولین هدف حمله کره شمالی به کره جنوبی

رئیس جمهور کره شمالی

رهبر کره شمالی دیروز اولین هدف حملات ارتش این کشور در صورت وقوع جنگ با کره جنوبی را مشخص کرد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، کیم جونگ اون رهبر کره شمالی دیروز گفت جزیره باینگنیونگ متعلق به کره جنوبی واقع در نزدیکی مرزهای کره شمالی اولین هدفی است که در صورت وقوع جنگ بین دو کشور هدف حمله ارتش کره شمالی قرار خواهد گرفت.
به گزارش خبرگزاری فرانسه از سئول، رهبر کره شمالی که دیروز در جریان بازدید از چند مرکز نظامی در مرزهای مشترک بین دو کشور و در اولین روز رزمایش مشترک کره جنوبی و آمریکا سخن می گفت ، خاطر نشان کرد هر زمان که دستور بدهم باید کمر شیاطین را بشکنید و گلوی آنها را قطع کنید و به آنها نشان دهید جنگ واقعی چیست.

شایان ذکر است جمعیت این جزیره پنج هزار تن اعلام شده است و چند یگان ارتش کره جنوبی در آن مستقر است. کره شمالی در ماه نوامبر ۲۰۱۰ نیز یک جزیره کره جنوبی را گلوله باران کرد و چهار شهروند کره جنوبی را به قتل رساند.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت