مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » ورزش » سایر ورزش ها » رفع پیچ خوردگی انگشت با یک حرکت ورزشی

رفع پیچ خوردگی انگشت با یک حرکت ورزشی

رفع پیچ خوردگی انگشت با یک حرکت ورزشی

علائم پیچ‌خوردگی انگشت عبارتند از : درد، تورم و درد با لمس انگشتان. در صورت پیچ‌خوردگی انگشت به مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه روی آن کمپرس سرد بگذارید. هر سه ساعت تا یک روز این کار را تکرار کنید. وقتی در جایی نشسته‌اید دست خود را روی یک بالش و بالاتر قرار دهید تا ورم آن کمتر شود. مصرف داروهای ضددرد زیر نظر پزشک می‌تواند درد و تورم ناشی از پیچ‌خوردگی را کاهش دهد.
در نهایت طی دوره بهبودی می‌توانید با انجام حرکات زیر و تقویت بیشتر انگشتان فرآیند ترمیم را سرعت بخشید. همچنین این حرکات برای افرادی که برای ورزش یا سایر فعالیت‌ها به انگشتانی قوی نیاز دارند توصیه می‌شود.
حرکت اول: به کمک دست دیگر نوک انگشتان را بگیرید و آن را به آهستگی خم کنید. سپس مجددا آن را به حالت اولیه برگردانید. این حرکت را به آرامی انجام دهید و در انتهای هر حرکت ۵ ثانیه مکث کنید. این حرکت را ۳ تا ۵ نوبت در روز و هر نوبت ۱۰ بار تکرار کنید.
حرکت دوم: دست خود را مشت کنید. اگر انگشت آسیب‌دیده شما نمی‌تواند به حالت مشت درآید به کمک دست دیگر سعی کنید به مشت شدن آن کمک کنید. ۵ تا ۱۰ ثانیه در همین حالت بمانید. این حرکت را ۱۰ بار تکرار کنید.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت