نایت ملودی » اخبار » سیاست » هوگو چاوز در دین خود آدم خوبی بود.!

هوگو چاوزخبرگان رهبری با بیان اینکه چاوز در دین خود آدم خوبی بود گفت: رجعت بحث تخصصی است و رئیس جمهور اطلاعی در این زمینه نداشته که بخواهد درباره آن سخن بگوید.

آیت‌الله ممدوحی امروز در گفت‌وگو با فارس در قم با اشاره به سخنان اخیر احمدی‌نژاد درباره فوت چاوز اظهار داشت: «رجعت» که احمدی‌نژاد از آن سخن گفته بحث تخصصی است و معنایی که از آن برداشت می‌شود با آنچه مردم عادی درک می‌کنند تفاوت دارد.

وی افزود: منظور از رجعت ایامی است که دنیا تمام می‌شود و آخرت هنوز نرسیده و ما بین این دو زمان وضعیت خاصی است که بحث تخصصی است و رئیس جمهور اطلاعی در این زمینه نداشته که بخواهد درباره آن سخن بگوید.

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: ظهور مهدی (عج) انعطاف عظیم جهانی در سراسر عالم است و مقدمات خاص خودش را می‌خواهد.

وی تصریح کرد: ممکن است چاوز در دین خودش آدم خوبی بوده اما این مسئله ربطی به نظام اسلامی ندارد.

تاریخ: ۲۱ اسفند ۱۳۹۱
نویسنده: رضا ایرانی
دسته بندی: سیاست

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت