نایت ملودی » سلامت » تغذیه » خوردن ماهی برای سلامت جنین مفید است

خوردن ماهی برای سلامت جنین مفید است

خوردن ماهی برای سلامت جنین مفید است

مصرف ماهی و دیگر غذاهایی دریایی دردوران بارداری موجب‌ ‌باهوش‌تر شدن کودکان و رشد بهتر مهارت‌های آنان می‌شود.
به گزارش رویترز، مصرف ماهی و غذاهای دریایی در هفته کمتر از ۳۴۰ گرم (میزان سفارش شده سازمان‌های بهداشتی آمریکا)، کودکان آنها را از ابتلا به مشکلات رشدی محافظت نمی‌کند.
این درحالی است که زنانی که غذای دریایی مصرف نمی‌کنند درواقع با محروم کردن‌ ‌کودکان خود از مواد غذایی لازم وحیاتی رشد مغزی آنها ، به نوزادان خود آسیب وارد‌ ‌می‌کنند.
دراین تحقیق که در دانشگاه بریستول انجام شد، کودکانی که مادرانشان در دوران بارداری ماهی بیشتری ‌مصرف می‌کنند، مهارت‌های ارتباطی واجتماعی بهتری داشته ودرسن ۷ سالگی بهتر رفتار کرده و در سن هشت سالگی ازضریب هوشی کلامی بالاتری برخوردارند.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت