مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » سرگرمی » نایت پلاس » جالب انگیز » بهترین فرودگاه های گردشگری در قاره اروپا

بهترین فرودگاه های گردشگری در قاره اروپا

شاید با قدرت بتوان گفت که بهترین و پیشرفته ترین فرودگاه های جهان پس از آمریکا را قاره اروپا دارد. در این مطلب از بخش عجایب گردشگری سماتک بهترین فرودگاه های گردشگری در قاره اروپا را به شما نشان می دهیم.

فرودگاه هیترو لندن (LHR)

بهترین فرودگاه های گردشگری در قاره اروپا

۷۲ میلیون و ۴۰۰ هزار مسافر در سال
این فرودگاه جزو برترین فرودگاه‌های اروپا است و یکی از پنج فرودگاه بزرگ انگلستان محسوب می شود. فرودگاه هیترو لندن بهترین ترمینال های جهان را دارد.

فرودگاه بین المللی شیفول آمستردام

بهترین فرودگاه های گردشگری در قاره اروپا

۵۲ میلیون و ۶۰۰ هزار مسافر در سال
این فرودگاه در سال ۱۹۱۶ تاسیس شده و یکی از بهترین فرودگاه‌های اروپا است. این فرودگاه بهترین شرایط را برای مسافران علاقمند به کتاب فراهم می کند.

فرودگاه بین المللی فرانکفورت

بهترین فرودگاه های گردشگری در قاره اروپا

۵۸ میلیون مسافر در سال
این فرودگاه زیباترین و یکی از شلوغترین فرودگاه های اروپا است که روزانه بیش از ۲۷۰ جت لوفت هانزا از آن پرواز می کنند. فرودگاه فرانکفورت بهترین ترانزیت، فروشگاه ها و رستورانها را دارد و جزو زیباترین فرودگاههای اروپا است.

فرودگاه بین المللی کپنهاک

بهترین فرودگاه های گردشگری در قاره اروپا

۲۴ میلیون و ۱۰۰ هزار مسافر در سال
فرودگاه کپنهاک شلوغترین فرودگاه در شمال اروپا است. این فرودگاه از نظر بهداشتی و تسهیلات یکی از بهترین فرودگاههای جهان محسوب می شود.

فرودگاه بین المللی مونیخ (MUC)

بهترین فرودگاه های گردشگری در قاره اروپا

۳۸ میلیون و ۷۰۰ هزار مسافر در سال
در رتبه بندی اسکای ترکس، فرودگاه مونیخ بهترین فرودگاههای جهان معرفی شده است. این فرودگاه در مرکز شهر مونیخ واقع شده و شلوغترین فرودگاه آلمان بعد از فرودگاه فرانکفورت است. معماری شیشه ای این فرودگاه را از نظر سازه ای نیز در رتبه اول قرار می دهد.

فرودگاه بین المللی زوریخ (ZRH)

بهترین فرودگاه های گردشگری در قاره اروپا

۲۴ میلیون و ۹۰۰ هزار مسافر در سال
این فرودگاه در ۸ مایلی شهر زوریخ سویس قرار دارد. فرودگاه زوریخ موقعیت مناسبی را برای مسافران ایجاد می کند. مسافران می توانند از اسکیت، دوچرخه و کافه های این فرودگاه بهره ببرند این فرودگاه یکی از برترین فرودگاه‌های اروپا در سال ۲۰۱۵ است.

تاریخ: ۰۶ مرداد ۱۳۹۴
نویسنده: رضا ایرانی
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت