مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » ورزش » فوتبال » فوتبال ایران » حواشی فوتبال ایران » اعتصاب بازیکنان ملوان در تمرین!

صادق درودگر

مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: بازیکنان ملوان لحظه‌ای عصبانی بودند و یک ساعت در تمرین اعتصاب کردند.

صادق درودگر در مورد اعتصاب بازیکنان ملوان در تمرین امروز به علت مشکلات مالی عنوان کرد: من در دفتر ساور در وزارت ورزش بودم که با من تماس گرفتند که بازیکنان به لحاظ مشکلات مالی تمرین نمی‌کنند. پس از این من با بازیکنان صحبت کردم و آنها به تمرین بازگشتند.

به گزارش فارس ، وی ادامه داد: هدایتی قول داده است تا این مورد را تا پایان هفته و قبل از دیدار با راه‌آهن برطرف کند. مسئله خاصی وجود ندارد. شرایط خاص کشور چنین مواردی را ایجاب می‌کنند. بازیکنان لحظه‌ای عصبانی شدند و دست به چنین کاری زدند.

مدیرعامل باشگاه ملوان افزود: بازیکنانمان افراد خوبی هستند و دست به چنین کارهایی نمی‌زنند. امیدوارم این مشکل تا پایان هفته برطرف شود. بازیکنان تمرینات خود را دنبال می‌کنند تا مقابل تیم راه‌آهن با آمادگی کامل حاضر شوند و به امید خدا بتوانیم هر سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

 

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت