نایت ملودی » سفر وگردشگری » دانستنی های سفر » در مسافرت به این کشورها مواظب جیب هایتان باشید

در مسافرت به این کشورها مواظب جیب هایتان باشید

شما باید هنگام مسافرت مدام حواس تان به دارایی هایتان باشد، به خصوص اموالی که در جیب هایتان نگه می دارید. آیا می دانید بیشترین آمار جیب بری در کدام شهرهای جهان است؟ ما در اینجا ۱۰ تا از مشهورترین شهرها در جیب بری را به شما معرفی می کنیم.

بارسلون

در مسافرت به این کشورها مواظب جیب هایتان باشید

در مسافرت به این کشورها مواظب جیب هایتان باشید

اسپانیا با آن سواحل زیبایش، خطراتی را زیر پوست خود پنهان کرده است. بارسلونپایتختو پس از مادرید، پرجمعیت‌ترین شهر اسپانیا است. جمعیت و سر و صدای زیاد این شهر، آن را تبدیل به مکانی مناسب برای جیب بری کرده است.

پراگ

پراگ به یکی از زیباترین شهرهای اروپا شهرت دارد. این شهر هر ساله توریست های زیادی را به خود جذب می کند اما بسیاری از آنها با جیب خالی به خانه هایشان باز می گردند. هنگامی که در جاهای شلوغ این شهر قدم می زنید، مراقب جیب هایتان باشید.

رم

رم یکی از مشهورترین مکان های توریستی جهان است. اما مراقب باشید زیرا هنگامی که محو بازدید از بناهای دیدنی آن هستید، به خصوص در مکان ها شلوغ، کیف برها به راحتی جیب شما را خواهند زد.

مادرید

در مسافرت به این کشورها مواظب جیب هایتان باشید

در مسافرت به این کشورها مواظب جیب هایتان باشید

اسپانیا کشوری است که می توان به آن افتخار کرد اما ۲ شهر آن جزو مشهورترین مکان های جیب بر جهان است. مادرید، پایتخت و پر جمعیت ترین شهر اسپانیا، یکی از این ۲ مکان است. در مترو، فروشگاهها و دیگر جاهای شلوغ این شهر مراقب اموال تان باشید.

پاریس

می گویند پاریس شهر عشاق است و همین شهرت، آن را تبدیل به یکی از خطرناک ترین مکان های جیب بر جهان کرده است. هنگامی که توریست ها برای بازدید از زیبایی های این شهر در خیابان ها قدم می زنند، جیب برها فرصت را غنیمت می شمارند و به آسانی جیب هایشان را خالی می کنند. دزدی به خصوص در متروهای آن بسیار رایج است. متروهای شلوغ این فرصت را به آسانی در اختیار دزدها قرار می دهند و آنها آنقدر حرفه ای کیف پول شما را از جیب هایتان خارج می کنند که ذره ای هم شک نخواهید کرد.

بوئنوس آیرس

در مسافرت به این کشورها مواظب جیب هایتان باشید

در مسافرت به این کشورها مواظب جیب هایتان باشید

بوئنوس آیرس یکی از ثروتمندترین شهرهای جنوب آمریکا و پر از جیب برهایی است که به دنبال اموال ثروتمندان هستند. بنابراین هنگامی که به این شهر سفر می کنید، اموال خود را دو دستی بچسبید.

فلورانس

یکی از مشهورترین شهرهای هنر و فرهنگ، فورانس است. این مکان در میان یکی از مشهورترین شهرهای جیب بر جهان قرار دارد. زدن جیب های توریست ها، هنگامی که در حال بازدید از آثار هنری هستند، بسیار ساده است.

آمستردام

در آمستردام، که یکی از دلپذیرترین مکان های توریستی جهان است، جیب برها به سادگی کوله پشتی شما را خالی می کنند. آنها عاشق مکان های پرجمعیت هستند.

هانوی

در مسافرت به این کشورها مواظب جیب هایتان باشید

در مسافرت به این کشورها مواظب جیب هایتان باشید

هانوی، نه تنها پایتخت ویتنام بلکه پایتخت جیب بر آسیا نیز است. سرو صدای زیاد این شهر، انبوه ماشین ها، موتور سیکلت ها و تاکسی ها بهترین فرصت را برای خالی کردن جیب هایتان توسط جیب برها فراهم می کنند.

آتن

مکان های تاریخی که در آتن وجود دارد، در کمتر شهری دیده می شود. با وجود توریست های زیادی که به این مکان سفر می کنند، تعداد جیب برهای آن نیز رو به افزایش است. اگر به این مکان تاریخی سفر می کنید، قبل از خروج از منزل، پول هایتان را در جایی امن قرار دهید. آکروپولیس و پارتنون جزو مکان هایی هستند که جیب بری در آن زیاد اتفاق می افتد.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت