مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » اخبار » اقتصاد » آغاز توزیع گوشت ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومانی

قمیت گوشت

حسن رادمرد، معاون توسعه بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعلام خبر بالا اظهار کرد: براساس مصوبات تنظیم بازار مقرر شد که گوشت قرمز منجمد و گوشت مرغ منجمد در اختیار تعاونی‌های مصرف فرهنگیان، کارگران و کارمندان قرار گیرد.

وی هم‌چنین درباره برنامه از سرگیری صادرات مرغ گفت: در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای صادرات مرغ نداریم.

معاون توسعه بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت در پایان گفت: ذخایری که در حال حاضر در اختیار داریم برای تنظیم بازار داخلی وارد شبکه مصرف شده و توزیع آن هم‌چنان ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، از ابتدای اسفند تا کنون گوشت مرغ منجمد در میادین میوه و تره‌بار، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و مراکز توزیع منتخب به قیمت کیلویی ۴۸۰۰ تومان عرضه می‌شد.

تاریخ: ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
نویسنده: رضا ایرانی
دسته بندی: اقتصاد

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت