مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » اخبار » کند و کاو » عکس رویترز از تسلی دادن احمدی‌نژاد به دختر چاوز

این مطلب و عکس آن چند روز بعد توسط خبرگزاری ها تکذیب شد به همین دلیل عکس مربوط به این پست حذف گردید. اگر به منبع مطلب نیز مراجعه کنید مشاهده خواهید نمود که مطلب از سایت افکارنیوز نیز حذف شده است.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
۲۳ اسفند ۱۳۹۱ :: ساعت ۱۶:۳۷
علی

با عرض سلام و خسته نباشید.
بیطرفانه از شما دوستان عزیز یک خواهش دارم که البته برای روشن شدن درست یا نادرست بودن این اتهام به آقای احمدی نژاد که دختری نامحرم را در آغوش گرفته چه آن دختر دختر چاوز باشد چه شخص دیگری تصاویر متعدد و کافی با نماهای دیگر از این شخص و این ملاقات لطف کنید و در اختیار
عموم و همینطور بنده قرار دهید چون انصافا
از این تصویر نمیشود چهره ی این شخص را
تشخیص داد که آیا دختر است یا پسر

دوباره خواهش میکنم اگر از دستتان بر میاید
این کار را برای ما انجام دهید و تصاویر زیادی از این ملاقات با رئیس جمهور و همچنین این شخص را قرار دهید

با تشکر بسیار

۲۳ اسفند ۱۳۹۱ :: ساعت ۱۸:۴۱
رضا ایرانی

جناب آقای علی
همانطور که مستحضرید منبع خبر سایت ما نبوده، و ما مطالب خبری را بیشتر از سایر خبرگزاری ها بازنشر می دهیم. این پست و عنوان آن مربوط به خبرگزاری افکارنیوز است. اما بنده در چند خبرگزاری دیگر مشاهده کردم که چنین عکسی و در آغوش گرفتن دختر هوگو چاوز تکذیب شده است.

نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت