نایت ملودی » ورزش » توپ و تور » والیبال » معرفی اعضای کمیته کنترل والیبال باشگاه های آسیا
لیگ-برتر-والیبال
رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا در سال ۹۲ به میزبانی ایران و در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار می‌شود. در این رقابت‌ها که برای اولین بار با حضور ۱۴ تیم از کشورهای مختلف آسیایی برگزار می‌شود ۵ ایرانی در میان اعضای کمیته کنترل این مسابقات حضور دارند.به گزارش فارس،محمدرضا داورزنی رئیس کمیته کنترل، غفار درخشنده عضو کمیته فنی، امیدوار حاتمی عضو کمیته داوری، رامین طباطبایی عضو کمیته ضد دوپینگ و رحیم رحیم‌زاده پرس‌آفیسر این رقابت‌ها انتخاب و معرفی شدند.

همچنین کنفدراسیون والیبال آسیا احمد حسین از بحرین را به عنوان عضو کمیته فنی، امیل جبور از لبنان عضو کمیته فنی، سونگ ساک از تایلند عضو کمیته داوری و محمد افضل از پاکستان را به عنوان عضو کمیته داوری انتخاب و معرفی کرد.

رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا از یکم تا نهم اردیبهشت ماه به میزبانی ایران در شهر تهران خواهد شد.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت