مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » ورزش » سایر ورزش ها » دو میدانی » برترین های دوی صحرا نوردی ایران!
دوی صحرانوردی
مسابقات برترین‌های دوی صحرا‌نوردی کشور با حضور ۴۵ ورزشکار منتخب به مسافت ۶ کیلومتر و در ۳ رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان امروز (جمعه) در شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش فارس،در رده بزرگسالان احمد فرود از فارس به مقام نخست دست یافت. جواد صیادی از فارس دوم و پژمان کوزه‌ای از همدان سوم شد.

در رده جوانان سید‌مهدی شریفی اول شد و شاهین یزدان از همدان و علی فهیمی از لرستان به مقام‌های دوم و سوم رسیدند.

در رده سنی نوجوانان هم علی محمد‌ نظر‌زاده از استان کرمان به مقام نخست دست یافت. طاها غفاری از کردستان و امیر محمدی از زنجان به مقام‌های دوم و سوم رسیدند.

این نخستین مسابقه برترین‌های کشور بود که برگزار شد.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت