نایت ملودی » ورزش » فوتبال » فوتبال جهان » حواشی فوتبال جهان » مورینیو به فرگوسن چه گفت+تصویر

منچستر یونایتد شب گذشته در اولدترافورد با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد و از صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان بازماند.

مورینیو و فرگوسن

در نیمه دوم و در شرایطی که منچستر با گل به خودی راموس از رئال پیش بود، نانی به دلیل خطایی که روی آربلوا انجام داد با کارت قرمز داور ترکیه‌ای مواجه شد و این تصمیم مورد اعتراض منچستری‌ها و سر الکس فرگوسن قرار گرفت.

چند دقیقه پس از این اخراج ژوزه مورینیو به سمت فرگوسن رفت و در گوش او مطالبی را گفت که از دید دوربین‌های تلویزیونی و عکاسان حاضر در ورزشگاه دور نماند.

مشخص نیست آقای خاص چه صحبتی با سرمربی اسکاتلندی شیاطین می‌کند؛ اما واکنش او بلافاصله پس از اخراج نانی نشان‌دهنده این است که شاید مورینیو هم با نظر فرگوسن مبنی بر اشتباه داور موافق بوده است.

فرگوسن پس از پایان بازی به دلیل اعتراض در کنفرانس مطبوعاتی حضور نیافت.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت