نایت ملودی » ورزش » فوتبال » فوتبال ایران » اخبار فوتبال ایران » احتمال حضور دورتموند در تهران

بازی دورتموند با پرسپولیس

مسئولان باشگاه پرسپولیس درصدد هستند تا قبل از آغاز سیزدهمین دوره لیگ برتر دیدار دوستانه‌ای به سود کودکان بهزیستی برگزار کنند. در این راستا مسئولان سرخ‌پوشان صحبت‌هایی را با مسئولان بارسلونا و دورتموند انجام داده‌اند، اما با توجه به اینکه بارسلونا مبلغ بالایی را برای این امر پیشنهاد داده است، به نظر می‌رسد دیدار با دورتموند هماهنگ شود.

به گزارش فارس، حسین شمس، مشاور ورزشی سازمان بهزیستی در این زمینه گفت: رویانیان، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به عنوان سفیر طلایی سازمان بهزیستی معرفی شده‌ است. قرار است تفاهم‌نامه‌ای بین این سازمان و باشگاه پرسپولیس امضا شود که قرار است سالی یک دیدار دوستانه بین پرسپولیس و یکی از تیم‌های بزرگ دنیا برگزار شود.

وی ادامه داد: برای اولین بازی صحبت‌هایی با مسئولان بارسلونا و دورتموند صورت گرفته که به علت مبلغ پیشنهادی بالای بارسلونا احتمالا دیدار مقابل دورتموند هماهنگ شود. این دیدار پیش از آغاز فصل جدید لیگ برتر در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت