نایت ملودی » فرهنگ و هنر » سینما ، تئاتر ، تلویزیون » سینما و تلویزیون » ۵ آیتم جدید به خنده بازار اضافه شد

خنده بازار

شوخی با مجری پیشکسوت سیما در سری جدید “خنده بازار” با رنگ و بویی خاص همراه است.

فرید شب‌خیز، تهیه کننده مجموعه طنز “خنده بازار” در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: جزو ۵ آیتم جدید به آیتمهای قبلی اضافه شده که به صورت کلی سر فصل های ما به ۲۲ آیتم می‌رسد.

وی ادامه داد: حدود ۶۰ درصد از تصویربرداری “خنده بازار” نوروزی انجام شده ولی به طور قطع تیم سازنده تا شب عید نیز مشغول به ضبط آیتم ها خواهند بود.
شب خیز در خصوص جذابیت آیتم ها تصریح کرد: در خنده بازار نوروزی مسائل و مشلاکتی را که مردم با آنها درگیرند را دستمایه کار خود قرار داده ایم.

این تهیه کننده با اشاره به آیتم “کوکب” ابراز داشت: بیشتر اتفاقاتی را که برای مردم در نوروز پیش می‌آید را به آیتمها اضافه کردیم و همه عوامل ومخاطبان میهمان خانه “کوکب” می شوند.
وی در خصوص دیگر آیتمها و شوخی با افراد چهره اظهار داشت: آیتمهای “قناد”، “فرودگاه”، “کوکب” و نیز شوخی با “شهیدی فر” از سر فصل های جذاب سری جدید “خنده بازار” در ایام عید است.

شب خیز با اشاره به حضور جوانان و بازیگرانی متفاوت در این مجموعه گفت: در هر صورت جوانها باید بیایند و من برای اطمینان از جذابیت بازی و حضور آنها در چند آیتم متوجه چگونگی ایفای نقش و توانایی جوانان می شوم.
وی افزود: نگرانی در خصوص حضور نیروهای جوان ندارم و امیدوارم سری جدید “خنده بازار” هم مثل همیشه مورد توجه مخاطبان قرار گیرد.

تاریخ: ۱۶ اسفند ۱۳۹۱
نویسنده: رضا ایرانی

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت