نایت ملودی » اخبار » جامعه » پیکر «هوگو چاوز» جمعه به خاک سپرده می‌شود

هوگو چاوز فوت کرد

«الیاس خائوا» وزیر خارجه ونزوئلا اواخر روز سه‌شنبه به وقت محلی اعلام کرد که پیکر «هوگو چاوز»، روز جمعه هفته جاری طی یک مراسم عمومی و با حضور مهمانانی از سراسر آمریکای لاتین به خاک سپرده می‌شود.

وی به علت مرگ رئیس‌جمهوری ونزوئلا، ۷ روز اعلام عزای عمومی کرد و گفت که پیکر او، امروز، چهارشنبه از بیمارستان به یک آکادمی نظامی منتقل می‌شود.

بر اساس اعلام رسانه‌های ونزوئلا چاوز ۵۸ ساله در ساعت ۱۶:۲۵ روز سه شنبه به وقت محلی در بیمارستانی در کارکاس درگذشته است.

«نیکلاس مادورو»، معاون رئیس جمهوری ونزوئلا، بعد از ظهر روز سه شنبه (پنجم مارس – ۱۵ اسفند) به وقت محلی، از طریق تلویزیون ملی این کشور، مرگ چاوز را اعلام کرد.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت