نایت ملودی » خانواده » تناسب و زیبایی » آرایش و زیبایی » آرایش صورت » چگونه چهره خود را زیباتر کنیم

چگونه چهره خود را زیباتر کنیم

چگونه چهره خود را زیباتر کنیم

قبل از کشیدن برس ریمل روی مژه‌ها، میله ریمل را روی پایه مژه‌های‌تان بمالید تا به اندازه کافی رنگ روی مژه‌های‌تان بنشیند. سپس این رنگ را با استفاده از برس ریمل، از پایین تا بالای مژه به خوبی بکشید.

رژ لب خانگی درست‌کنید

اگر می‌خواهید رنگ رژ و سایه‌تان یکسان باشد کمی از سایه شکسته را در یک قاشق بریزید و کمی وازلین به آن اضافه کنید تا سایه نرم شود. قاشق را روی حرارت فندک قرار دهید و اجازه دهید این دو ماده کامل مخلوط شود بعد آن را در یک شیشه‌ در‌دار بریزید و با استفاده از قلم‌مو از آن استفاده کنید. فراموش نکنید که تا حد امکان مواد روی لب‌تان را همراه غذا نخورید.

مژه‌های پایینی را فراموش نکنید

اگر در استفاده از ریمل برای مژه‌های پایینی هنوز تردید دارید باید بدانید که این مژه‌ها هم ریمل می‌خواهند؛ فقط اینکه برای ریمل آنها پس از در آوردن برس از محفظه با دستمال کاغذی ریمل اضافی را از روی برس ریمل پاک کنید. بعد با نوک برس به مژه‌های پایین به مقدار کم ریمل بمالید تا مژه‌ها حالت خشک و به هم چسبیده پیدا نکنند.

رژ لب را ضدعفونی کنید

اگر بر حسب اتفاق کسی جز خودتان از رژ لب‌تان استفاده کرد بهتر است آن را ضد عفونی کنید. برای این کار کافی است الکل را روی یک پد تمیز که پرز ندارد اسپری کنید سپس پد را روی سطح رژلب جامد بکشید تا اگر لایه‌ای از آلودگی روی آن وجود دارد، پاک شود.

چگونه چهره خود را زیباتر کنیم

این کرم‌ را رو به پایین بزنید

درست است که برای جلوگیری از چین و چروک باید کرم‌های مرطوب‌کننده را رو به بالا بزنید اما این در مورد کرم‌‌پودر صدق نمی‌کند. دقت کنید که به دلیل وجود موهای ریز روی صورت‌تان برای جذب بهتر و طبیعی‌تر کرم‌پودر و پنکیک باید آنها را رو به پایین بزنید.

غبغب را محو کنید

برای اینکه هرگز در عکس‌ها چانه‌ شما حالت دو تکه نداشته باشد و به اصطلاح غبغب خود را از بین ببرید، پودر برنزه را در امتداد قسمت پایینی چانه، درست جایی که حالت دو تکه ایجاد می‌شود، به کار ببرید و برای یک دست کردن آن، سایه ایجاد شده را محو کنید.

قرمزی چشم‌ها را برطرف کنید

اگر یک روز کاری خسته‌کننده داشتید و کل روز را پای لپ‌تاپ بودید شک نکنید که چشمان‌تان کمی قرمز خواهد شدو حالا اگر می‌خواهید با چشمان قرمز به ‌مهمانی بروید بهترین کار این است که از خط و سایه چشم آبی استفاده کنید. در این مواقع از سایه‌هایی که طیف قرمز در خود دارند نباید استفاده کرد.

با پف چشم‌ها خداحافظی کنید

اگر چشم‌های‌تان پف کرده است و می‌خواهید با آرایش این پف را پنهان کنید، قبل از هر نوع آرایشی، چشم‌های‌تان را کمپرس آب سرد کنید. نکته مهم استفاده از خط چشم باریک و البته سایه چشم بسیار کم است. در این صورت پف چشم کمتر مشخص می‌شود.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت