در سال 2015 دور این آدم ها خط بکشید | نایت ملودی


۷ نکته که قبل از خرید مبل راحتی باید به آن توجه داشت

برای بسیاری از افراد خرید مبلمان منزل به دلیل مطلع نبودن از عوامل تاثیر گذار بر کیفیت یک مبل خوب، کاری سخت است. این در حالی است که خرید مبلمان به دلیل اینکه قرار است دکوراسیون منزل یا محل کار…

زبان بدن هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ

مجله مذاکره و زبان بدن ادامه مقاله زبان بدن هیلاری کلینتون و دونالدترامپ زبان بدن هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ قسمت دوم چهارشنبه ۱۲ اکتبر ۲۰۱۶ تجزیه و تحلیل تخصصی مدلهای غیر کلامی دومین مناظره ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا  …

سقف و سایبان متحرک چیست ؟

ساخت بناهایی  با سقف منعطف از اعصار پیشین رواج داشت. بناهای تاریخی بسیاری با سقف بازشو وجود دارد. از ولاهای رومی تا چادر عشایر.   ولاهای نوع اولیه تاتر رومی مرکب از تیرهای چوبی و ترکه های عمودی است که با طناب به هم…

سئو چیست ؟

امروز با شما هستیم با مقاله ای در مورد اینکه سئو سایت چیست ؟ و چرا هر مدیر سایتی برای سایت خود باید سئو و بهینه سازی سایت انجام دهد. خب همانطور که میدانید در دنیای الکترونیکی امروز تقریبا تمامی…


مرتبط با این مطلب

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نایت ملودی » سلامت » سلامت خانواده » سلامت اجتماعی » در سال ۲۰۱۵ دور این آدم ها خط بکشید

کسانی که نسبت به رویاهای شما تردید دارند

با توجه به اینکه نمی شود خیلی از افراد را به طور کامل حذف کرد شاید بهتر باشد افراد منفی زندگی خود را بشناسید و فاصله امنی برای خود با آنها تعریف کنید.

۱- کسانی که نسبت به رویاهای شما تردید دارند

مثلا ممکن است مطرح کنید که دوست دارید یک پزشک، موسیقی دان یا بازیگر شوید. این نوع افراد با شنیدن آرزوی شما به شما خواهند گفت که حتما دارید وقت تان را تلف می کنید. از شما می خواهند کمی واقع بین باشید و این رویا را کنار بگذارید.

اول بیاموزید که صحبت های این افراد را ندیده بگیرید یا حتی شاید مجبور شوید خط قرمزی بین خودتان و آنها بکشید.

در سال 2015 دور این آدم ها خط بکشید

۲- دوستان سمی سابق که هنوز تاثیرگذارند

شما هنوز دوست شان دارید. ممکن است ارتباطتان را محدود کرده باشید اما هنوز با شما تماس می گیرند و وقایع روزانه را تعریف می کنند. با اینحال توصیه می کنم که خیلی زود خداحافظی کنید حتی اگر این کار برایتان سخت و آزاردهنده است. برای حفظ رویاهایتان بهتر است که خیلی سریع نام آنها را در لیست دوستان با ارتباط محدود خود وارد کنید. این کار باعث می شود مسیر وارد شدن دوستان مفیدتر به زندگی شما هموار شود. کسانی که به تقویت عزت نفس تان کمک می کنند و شما را باور دارند.

در سال 2015 دور این آدم ها خط بکشید

۳- کسانی که به ایجاد احساس گناه در شما دامن می زنند

فرض کنید در یک مهلت محدود کاری باید بیزنس تان را تمام کنید، ماشین تان خراب است و مدام به مهمانی خانوادگی فکر می کنید که هفته پیش از دست دادید. وقتی این مسائل را برای این نوع از افراد تعریف می کنید آنها نه تنها هرگز نخواهند گفت: «می فهمم! پیش میاد» بلکه با حرف هایشان بیشتر این حس را در شما ایجاد می کنند که شما انسان ناکارآمد یا بدشانسی هستید و هیچ وقت فکر نمی کردند اینطور باشید!

این افراد کسانی هستند که عموما به خودی خود شاد نیستند و شما را نیز بسیار تحت تاثیر افکار منفی خود قرار می دهند. در اینگونه موارد با سرعت زیادی نام آنها را در لیست کسانی که قرار است برای همیشه از زندگی تان کنار بروند ثبت کنید تا هم شما از انرژی منفی آنها دور شوید هم آنها شاید در فرصت تنهایی با خودشان به مشکلات خود پی ببرند.

در سال 2015 دور این آدم ها خط بکشید

۴- رییس ناسپاس

پیش از هر چیز ببینید که آیا از زندگی شغلی تان راضی هستید؟ اگر از شغل تان راضی نیستید یا رییس تان قدر شما را به اندازه کافی نمی داند، به تواناییخود اعتماد کنید و شغل تان را عوض کنید. اگر نمی خواهید شغل تان را عوض کنید فکر کنید که نظر رییس تان تا چه حد برایتان ارزشمند است و ناسپاسی او چقدر ناراحت تان می کند. شاید رضایت شخصی از شغل و فعالیت تان برایتان کافی باشد یا بتوانید نظر او را به سمت خود جلب کنید.

۵- مفسران ناکارآمد

«تو واقعا کاری ازت برنمیاد»، «لباست تنگ شده برات»، «خیلی بده که همش می بازی»؛ اینها نمونه هایی از عباراتی هستند که ممکن است توسط افرادی شنیده باشید. بهترین کار این است که این دسته را در لیست خداحافظی خود قرار دهید چرا که اینگونه افراد جز اینکه ایرادت تان را به رخ تان بکشند راه حلی به شما پیشنهاد نمی کنند و بیشتر باعث می شوند به مرور این مشکلات را در خودتان پیدا کنید و باورشان کنید.

۶- افراد دروغگو

کسانی که به دروغ عادت دارند، شایسته دوستی نیستند. فاصله تان را با آنها حفظ کنید و هرگز آنها را به عنوان دوست واقعی نپذیرید. بگذارید تنها بمانند و بفهمند که با این کار به مرور روابط شان را با افراد از دست خواهند داد.

۷- دوست بی پروا

شاید دوستی با افرادی که چارچوبی برای رفتارهای خود قائل نیستند به جهت سرگرم کننده بودن این افراد خوشایند به نظر بیاید اما یادتان باشد این سرگرم کنندگی روی دیگری هم دارد که ممکن است به مزاج تان خوش نیاید. اینگونه افراد معمولا کنترل خاصی روی گفتار و رفتار خود ندارند و بسیار محتمل است که نتیجه رفتار آنها شما را نیز شامل شود. فقط مسئله اینجاست که شما زمانی متوجه می شوید که حرف زده شده و عمل به انجام رسیده است. توصیه می کنیم فاصله ایمنی را با این افراد حفظ کنید و مغلوب استعداد سرگرم کنندگی آنها نشوید.

۸- افراد علاقمند به صحبت راجع به دیگران

اگر دوستی دارید که مدام راجع به دوستان مشترک تان بدگویی می کند، هرگز او را در این کار همراهی نکنید و با او در این موضوعات هم صحبت نشوید. هرگز تصور نکنید که شما کسی هستید که برای او با دیگران متفاوتید و او با شما صادقانه رفتار خواهد کرد. به شما اطمینان می دهم که زمانی هم با فرد دیگری راجع به شما مشابه همین صحبت ها رد و بدل خواهد شد.

۹- افراد سوءاستفاده کننده

ممکن است دوستانی داشته باشید که با شما مانند دستگاه عابربانک برخورد کنند. این عابربانک می تواند مالی یا عاطفی باشد. نوع رفتار آنها با شما درخواست محض است و هیچ بازپسگیری در کار نیست! این نوع افراد می توانند شما را به ستوه آورند یا حساب بانکی شما را خالی کنند. یادتان باشد که دوستی یک جاده دوطرفه است و اگر کسی این موضوع را ندیده می گیرد بهتر است کنار گذاشته شود.

در سال 2015 دور این آدم ها خط بکشید

۱۰- افراد منفی باف

در زندگی سختی و رنج و ناکامی به وجود می آید. چیزی که به ما انرژی می دهد که زندگی کنیم و موفق شویم امید است. اینکه امید داشته باشیم فردا اوضاع بهتر خواهد شد، می تواند انگیزه حرکت به ما ببخشد. افراد منفی تنها نیمه خالی لیوان را می بینند و معمولا ناامیدند و ادعا می کنند که واقع بینانه تر از دیگران زندگی می کنند!

در حالی که انسان است که واقعیت را می سازد و تغییر می دهد. اینگونه افراد می توانند سرمایه بزرگ زندگی و موتور تلاش تان را از شما بگیرند. اگر خواستید می توانید همچنان ارتباط تان را با آنها داشته باشید اما به شرطی که باور کنید باورهای آنها تنها تصورات منفی بافانه خودشان است و ربطی به شما و زندگی تان ندارد.

در آخر توصیه می کنم نگاهی به این موارد در بالا بیندازید و مطمئن شوید خودتان از این نوع افراد نیستید. اگر بودید سعی کنید مشکل را شناسایی و در خودتان رفع کنید. هر چه زودتر بهتر!

محصولات فروشگاه
مطالب مرتبط
خطاهایی که پوست را پیر می کنند

همه ما تلاش می کنیم که پوست سالم و زیبایی داشته باشید و تمام توان خود را در مقابله با چین و چروک، لکه های قهوه ای، خطوط دور چشم و غیره به کار می گیریم. اما گاهی در این…

خطاهایی که پوست را پیر می کنند
۳ پرسش شایع درباره سقط جنین

 ۱٫ آیا یک بار سقط کردن به معنی آن است که باز هم سقط جنین اتفاق می‌افتد؟ خیر. اگرچه طبیعی است که نگران احتمال سقط جنین بعدی باشید اما متخصصان یک بار سقط جنین را نشانه‌ وجود مشکلی در شما…

3 پرسش شایع درباره سقط جنین
رفع خستگی پوست صورت با ۴ ماسک خانگی

خستگی پوست صورت همیشه باعث می شود شما صورتی ناراحت و نازیبا داشته باشید. با ما همراه شوید و با ۴ ماسک خانگی خستگی پوست صورت تان را از بین ببرید.   ماسک خیار برای از بین بردن خستگی پوست…

رفع خستگی پوست صورت با 4 ماسک خانگی
آیا کندن موهای سفید باعث زیاد شدنشان می شود؟

بسیاری از ما تلاش داریم که پروسه سفید شدن موهایمان را عقب بیاندازیم. اما این فرایندی است که در همه افراد اتفاق می افتد و به غیر مواردی که به ژنتیک ارتباط پیدا می کند، به نمادی از پیری و…

آیا کندن موهای سفید باعث زیاد شدنشان می شود؟
از بین بردن چین و چروک دور چشم با این روشها

چین و چروک دور چشم بدترین مشکلات پوستی است که خانم ها نسبت به آن بسیار حساس هستند. در این مطلب شما را با مواد غذایی مناسبی آشنا می کنیم که از بروز این چین و چروک پیشگیری کرده و…

از بین بردن چین و چروک دور چشم با چند ماده غذایی

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت