نایت ملودی » اخبار » شهر عدن به تصرف نیروهای جنبش مردمی انصارالله درآمد
94-01-277
رسانه ها از سقوط شهر عدن به دست نیروهای جنبش مردمی انصارلله و نیروهای علی عبدالله صالح رییس جمهوری سابق یمن و فرار هواداران عبدربه منصور هادی رییس جمهوری مستعفی و فراری این کشور خبر دادند.

به گزارش ایرنا، شبکه تلویزیونی العالم گزارش داد که ارتش یمن و کمیته های مردمی کنترل خود برعدن و نیز فرار شبه نظامیان طرفدار منصور هادی و گروههای تکفیری از این شهر را اعلام کردند.

از سوی دیگر پایگاه خبری وطن نیز نوشت: ریاض یاسین وزیر امور خارجه فراری یمن که هم اکنون در عربستان سعودی بسر می برد با تائید خبر سقوط عدن، علت شکست هواداران هادی منصو ر را نرسیدن سلاح های سنگین به آنها دانست.

وی در عین حال از مردم جنوب یمن خواست با حفاظت از منطقه ساحلی خور مکسر شهر عدن، مانع پیشروی نیروهای انصارالله و هواداران علی عبدالله صالح به سمت این شهر شوند.

شهر عدن در حال حاضر شاهد درگیری های شدید و حضور گسترده نیروهای جنبش مردمی انصارالله در خیابان های این شهر است.

پایگاه خبری وطن همچنین در خبر دیگری نوشت که در جریان درگیری های عدن ۱۹ تن کشته و ۷۹ تن زخمی شده اند.

این در حالی است که هواپیماهای نظامی عربستان سعودی و هم پیمانانش از پنجشنبه گذشته (۶ فروردین) به بهانه حمایت از نیروهای عبدربه منصور هادی رییس جمهوری مستعفی و فراری یمن، حملات گسترده ای را به خاک این کشور آغاز کردند. این حملات همچنان ادامه دارد.

در این حملات گسترده، هواپیماهای ۱۰ کشور از جمله کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس به استثنای عمان، حضور داشتند

تاریخ: ۱۵ فروردین ۱۳۹۴
نویسنده: رضا ایرانی
دسته بندی: اخبار , بین الملل

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت