نایت ملودی » سرگرمی » نایت پلاس » با ستاره ها » اخبار مد و ستاره ها » خبر رفتن کیم هیون جونگ سوپر استار کره ای به سربازی!

اخطاری از طرف ارتش برای کیم هیون جونگ مبنی بر پیوستن او برای خدمت سربازی ارسال شده دیر یا زود او باید به سربازی برود اما هنوز هیون کارهایی دارد که گفته شده بعد از سروسامان دادن آنها سربازی را می پذیرد همچنین هیون به فن هاش گفته که منتظر او باشند و بعد دوسال حتما می اید.

تاریخ رفتن به سربازی :

میلادی : هیون در ۲۸ مارس ۲۰۱۵

شمسی : (۱۱شهریور۱۳۹۴) عازم سربازی میشه

کیم هیون جونگ باید به سربازی برود..!

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت