نایت ملودی » اخبار » مناطق شرقی تکریت آزاد شد

000000000076

آزادی مناطق شرق تکریت و ادامه پیشروی ارتش عراق و هلاکت ۵۷ تروریست داعش از جمله خبرهای امنیتی عراق به شمار می رود.

به نقل از المیادین، نیروهای امنیتی عراق در جریان پاکسازی شهر تکریت از تروریست های داعش وارد منطقه «شارع الاربعین» در مرکز تکریت شدند.

نیروهای عراقی همچنین وارد منطقه «الهیاکل»، «الدیوم»، «الحی الصناعی» در تکریت شدند.

شورای شیوخ عشایر استان صلاح الدین نیز اعلام کرد که برخی مناطق شرق تکریت به طور کامل از داعش پاکسازی شد. گروه داعش که با آغاز عملیات نیروهای عراقی به تنگنا افتاده است برای جلوگیری از پیشروی نیروهای عراقی راه اصلی شرق صلاح الدین را مسدود کرد.

الیوم السابع نیز گزارش داد: نیروهای امنیتی عراق در حملات امروز خود در مناطق مختلف تکریت ۵۷ تروریست داعش را به هلاکت رساندند.

تاریخ: ۲۰ اسفند ۱۳۹۳
نویسنده: رضا ایرانی
دسته بندی: اخبار , سیاست

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت