یکتا ناصر

فیلم تلویزیونی«آخرین روزسال» که قرار است از شبکه اول پخش شود، داستان زنی به نام مرضیه است که برای ادای نذرش باید به سفری برود، اما اتفاقاتی می‌افتد و او از سفر جا می‌ماند، اما نذرش ادا می‌شود و…
یکتا ناصر که پیش از این در «یکی می‌خواد باهات حرف بزنه» با منوچهر هادی همکاری کرده بود، در این تله فیلم نقش مرضیه را ایفا می‌کند. ساغر شکوری، شهین تسلیمی، صدیقه کیانفر، ساقی زینتی، سیروس همتی از دیگر بازیگران این تله فیلم هستند. این تله فیلم امروز در شهرک فجر، حوالی اتوبان نیایش مقابل دوربین می‌رود.
تهیه‌کننده این تله فیلم سیدعلی مرتضوی و نویسنده آن پدرام کریمی است. همچنین تصویربردار پروژه مسعود سلامی، صدابردار: سعید دوزنده، طراح صحنه و لباس: منوچهر هادی و طراح گریم: یاسمن محب‌اهری است.
«آخرین روز سال» کاری از گروه فیلم‌های تلویزیونی شبکه یک است که در آخرین روز سال ۹۱ از این شبکه پخش خواهد شد.
منوچهر هادی پیش از این قرار بود ساخت فیلم جدید سینمایی‌اش را شروع کند که با توجه به تولید این تله فیلم، ساخت آن به سال آینده موکول شده است. این کارگردان در ایام ماه رمضان امسال سریال «خداحافظ بچه» را روی آنتن شبکه سوم سیما داشت که با استقبال مخاطبان مواجه شد.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت