نایت ملودی » ورزش » فوتبال » فوتبال ایران » حواشی فوتبال ایران » خطر کسر امتیاز از پرسپولیس!

شیرینی سرپرست پرسپولیس

وی درباره طلب نلو وینگادا و احتمال کسر امتیاز از پرسپولیس افزود: معاون حقوقی باشگاه پیگیر است و این قضیه هم به زودی مرتفع خواهد شد. من به هواداران این اطمینان را می دهم که از پرسپولیس امتیازی کسر نخواهد شد.

سرپرست پرسپولیس در پاسخ به این سوال که “آیا هجمه های به وجود آورده شده درباره داوری های لیگ برتر به سود پرسپولیس شده است؟”، گفت: کدام هجمه؟ یعنی شما می گویید ما از حقمان دفاع نکنیم؟ ما هرچه گفتیم حقمان بود و همه هم می دانند. اینکه بیایند بگویند گل محمدی را به خاطر جلسه رویانیان و کفاشیان بخشیده اند یا اینکه مدیرعامل فلان باشگاه علیه رویانیان صحبت کند، درست نیست.

سعید شیرینی درباره چگونگی وضعیت محرومیت محسن بنگر اظهار داشت: پیگیر هستیم تا مشکل بنگر را حل کنیم. ما مثل کوه پشت او ایستاده ایم و انشاءالله ظرف روزهای آینده خبرهای خوبی درباره او خواهید شنید.

شیرینی در خاتمه افزود: ما بازی حساسی با ذوب آهن داریم و نمی خواهیم در این شرایط حساس حاشیه ای به تیم وارد شود. انشاءالله مقابل ذوب آهن نتیجه خوبی بگیریم و هواداران خوشحال شوند.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت