نایت ملودی » سرگرمی » نایت پلاس » تکنولوژی » جدیدترین تکنولوژی کفشهای هوشمند + تصاویر
کفشهای هوشمند میتوانند به کاربر کمک کنند تا بتواند در حال دویدن میزان سرعت و انرژی خود را تنظیم کند تا تمرین سالم تری داشته باشد.

کفش Altra Halo نوعی کفش هوشمند است که در حال دویدن به گوشی هوشمند کاربر اطلاعات حیاتی را ارسال میکند که کاربر با این اطلاعات میتواند میزان انرژی خود را تنظیم نماید.

 

اخبار,اخبار تکنولوژی,کفش هوشمند

 

این کفش هوشمند قادر است، برخلاف سایر انواع خود که اطلاعات را بعد از فرصت تمرین به کاربر ارسال میکنند، با استفاده از سنسورهایی که در آن تعبیه شده است، اطلاعات حیاتی را در حین دویدن و تمرین به کاربر ارسال کند.

 

اخبار,اخبار تکنولوژی,کفش هوشمند

ss93-11-89

بنا بر این گزارش، کفش هوشمند Altra Halo با ارسال اطلاعاتی همچون موقعیت پا، تمرکز عصبهای پا و همچنین میزان فشاری که پا روی زمین وارد میکند و… اطلاعات حیاتی را به کاربر ارسال کرده و کاربر در حال دویدن میتواند روال کار خود را بهبود بخشد.

تاریخ: ۱۴ اسفند ۱۳۹۳
نویسنده: رضا ایرانی
دسته بندی: تکنولوژی

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت