مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » سرگرمی » نایت پلاس » ماشین و موتور » فرزند کوچک مرسدس بنز

اگر محصولات برابوس را تنها در سیمای خودروهای مشکی رنگ تقویت شده مرسدس بنز می‌بینید که برای شکستن رکوردهای سرعت جهان ساخته می‌شوند، بد نیست نگاهی هم به اسمارت فورتو نسخه برابوس بیاندازید. خودرویی که جثه ای کوچک و شهری داشته و تنها اندکی پرقدرت شده است. شاید دیدن خودرویی با توان ۱۲۰ اسب بخار با نشان برابوس خجالت آور باشد. در همین نمایشگاه ژنو، آن‌ها مرسدس‌های ۸۵۰ و ۹۰۰ اسبی را رونمایی می‌کنند.

تاکنون تنها دو تصویر از این کوچولوی نسبتاً تند و تیز منتشرشده است. این نسخه از اسمارت فورتو یعنی نمونه سه درب آن است.

تغییرات ظاهری ظریفی چون تغییر سپرها، استفاده از دیفیوزر عقب با دو خروجی اگزوز، اسکرت های جانبی، چرخهای بزرگ‌تر آلیاژی، رکاب‌های با نشان برابوس، روکش چرمی صندلی‌ها با رنگ مشکی و سبز، کف‌پوش ویژه و تزئینات جدید به چشم می‌خورند.

در بخش پیشرانه هنوز اطلاعات جامعی منتشر نشده‌اند. اما گزارش‌های قبلی حاکی از به‌کارگیری یک موتور سه سیلندر ۰٫۹ لیتری با استفاده از توربوشارژر است که ۱۲۰ اسب بخار خروجی آن است. در حالی که مصرف سوخت آن ۵٫۲ لیتر در صد کیلومتر و میزان آلاینده‌های آن ۱۱۹ گرم دی اکسید کربن در هر کیلومتر خواهد بود.

اسمارت فورتو کوچکترین خودروی مرسدس بنز

اسمارت فورتو کوچکترین خودروی مرسدس بنز

اسمارت فورتو

اسمارت فورتو

اسمارت فورتو

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت