مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » سفر وگردشگری » گردشگری ارزان در اسپانیا !

دیدنی های اسپانیااسپانیا به عنوان یکی از بزرگترین مقصد‎های گردشگری جهان در میان کشورهای اروپایی ومدیترانه، به عنوان ارزان ترین مقصد گردشگری معرفی شد.

این خبر که در هفتمین شماره سالانه پست افیس درجدول هزینه سفر و تعطیلات منتشر شده، حاکی از آن است که کشور اسپانیا و جزیره‎های آن در جدول رقابت‎های منطقه مدیترانه برخی کشورها و مقصدهای گردشگری را که به طور سنتی به عنوان مقصدهای ارزان شناخته شده‌اند، پشت سرگذاشته است.

طبق این گزارش اسپانیا از کشوری همانند ترکیه که تا پیش از این از نظر هزینه سفرهای کلاسیک درتعطیلات در زمینه‎هایی چون صرف غذا دررستوران ، خرید قهوه و چای و حتی کرم‎های ضد آفتاب در نواحی ساحلی بهترین مقاصد شناخته می‎شد، پیشی گرفته و ارزان‎تر شده است.

در سطح جهانی و درمیان کشورهای توریستی دنیا، سریلانکاست نخستین کشوری است که توانسته است در جدول رقابت‌ها تعطیلات ارزان قیمت‎تری را به گردشگران خارجی خود عرضه کند.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت