فروش عروسک های میلیونی در تهران | نایت ملودی


زبان بدن هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ

مجله مذاکره و زبان بدن ادامه مقاله زبان بدن هیلاری کلینتون و دونالدترامپ زبان بدن هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ قسمت دوم چهارشنبه ۱۲ اکتبر ۲۰۱۶ تجزیه و تحلیل تخصصی مدلهای غیر کلامی دومین مناظره ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا  …

سقف و سایبان متحرک چیست ؟

ساخت بناهایی  با سقف منعطف از اعصار پیشین رواج داشت. بناهای تاریخی بسیاری با سقف بازشو وجود دارد. از ولاهای رومی تا چادر عشایر.   ولاهای نوع اولیه تاتر رومی مرکب از تیرهای چوبی و ترکه های عمودی است که با طناب به هم…

سئو چیست ؟

امروز با شما هستیم با مقاله ای در مورد اینکه سئو سایت چیست ؟ و چرا هر مدیر سایتی برای سایت خود باید سئو و بهینه سازی سایت انجام دهد. خب همانطور که میدانید در دنیای الکترونیکی امروز تقریبا تمامی…

پنل اس ام اس رایگان پرند پیامک

قبل از توضیحی میخواهیم با هم ببینیم اصلا به چه منظوری پرند اس ام اس طراحی شده و با برخی از اصطلاحات در دنیای ارسال اس ام اس و ارسال پیامک رایگان آشنا شویم. در پرند اس ام اس سامانه…پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نایت ملودی » اخبار » فروش عروسک های میلیونی در تهران

1006_195

اگر در طول خیابان میرزای شیرازی تهران راه بروید، متوجه می‌شوید این خیابان محل عرضه‌ عروسک و اسباب‌بازی‌های متنوعی است.

همه نوع اسباب‌بازی در این بازار عرضه می‌شود؛ از ‌ماشین‌های کوچک گرفته تا عروسک‌های بزرگ گران‌قیمت. ولی به طور کلی جنس غالب این بازار عروسک است.

ماکونگا فامیل دور را می‌خورد!

این عروسک‌ها معمولا از روی شخصیت‌های مشهور انیمیشن‌های بین‌المللی تهیه می‌شوند. به این ترتیب که هر دوره با آمدن انیمیشن تازه و مد شدن شخصیت‌های آن، مغازه‌های این بازار نیز عروسک آن شخصیت‌های کارتونی را به مخاطبان عرضه می‌کنند.

اگر سال‌های گذشته به این بازار سر می‌زدید، شخصیت‌های مطرح دو کارتون آمریکایی «عصر یخبندان» و «شهرک هیولاها»، می‌دیدید که خیره به مشتریان خود در ویترین این مغازه‌ها نشسته‌اند ولی این روزها بیش از هر چیزی زرافه و شیر انیمیشن «ماداگاسکار» در این مغازه‌ها خودنمایی می‌کند. و در این میان نیز «فامیل دور» -تنها شخصیت کارتونی ایرانی این بازار- که به ندرت در این بازار به چشم می‌خورد فرصت چندانی برای عرض اندام ندارد.

البته در کنار این شخصیت‌های کارتونی، حضور عروسک‌های دخترانه‌ زیبا را نمی‌توان نادیده گرفت، عروسک‌هایی که همیشه و در هر زمان هستند. در اندازه‌های مختلفی عرضه می‌شوند و قدشان نیز گاه به یک متر می‌رسد.

عروسک چند؟

به طور کلی بازار عروسک و اسباب‌بازی خیابان میرزای شیرازی تهران، بازار گران‌قیمتی نیست و به زعم اغلب خریداران این بازار، قیمت‌های اجناس آن متناسب با سایر بازارهای متوسط قیمت عروسک و اسباب‌بازی فروشی است. مثلا اغلب عروسک‌های کارتونی این بازار که اندازه‌ متوسطی دارند در قیمت‌های ۲۵ تا ۵۰ هزار تومان عرضه می‌شوند.

عروسک‌های دخترانه نیز قیمت‌های متفاوتی دارند، ولی پراکندگی قیمت اغلب آنها بسته به اندازه‌ آنها بین ۶۰ تا ۱۵۰ هزار تومان است.

می‌توانی روی عروسک‌ها بنشینی!

در این بازار نیز قیمت‌های عجیب به چشم می‌خورد، از ماشین شش میلیونی که بگذریم، عروسک‌های میلیونی قابل توجه است.

یکی از این عروسک‌ها که از روی شخصیت زرافه‌ ماداگاسکار تهیه شده بسیار بزرگ است و سر آن به سر یک انسان با قد متوسط می‌رسد.

فروشنده‌ یکی از مغازه‌هایی که زرافه‌ یک میلیون تومانی می‌فروشد، توضیح می‌دهد: این زرافه مورد علاقه‌ کودکان است و اغلب آنها وقتی این عروسک را می‌بینند دوست دارند آن را داشته باشند.

او می‌گوید: این زرافه به نحوی تهیه شده که کودک می‌تواند روی آن بنشیند. بنابراین قیمت گران آن، فقط به دلیل بزرگ بودن آن نیست بلکه کیفیت آن نیز در قیمت آن تاثیر گذار است.

این مغازه همچنین تعدادی خرس بزرگ یک میلیونی و تعدادی پنگوئن و گوریل بزرگ ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی عرضه می‌کند.

فروش عروسک‌های میلیونی منحصر به یک مغازه نیست و تعداد اندکی از مغازه‌های میرزای شیرازی، تعداد معدودی از این عروسک‌ها را برای فروش گذاشته‌اند.

زرافه‌های میلیونی چقدر مشتری دارند؟

یکی از فروشنده‌های زرافه‌های میلیونی اظهار می‌کند: ما از این زرافه‌ها و خرس‌ها به تعداد اندکی وارد کرده‌ایم و بخشی از آنها را هم فروخته‌ایم.

او اظهار می‌کند: حدود دو ماه است که این زرافه‌ها و خرس‌ها را به مغازه آورده و می‌فروشیم و وضعیت فروش آن هم در روزهای مختلف متفاوت است، گاه تا یک ماه کسی سراغ این زرافه نیامده و گاه هم در یک هفته دو عدد از آن را فروخته‌ایم.

چین، اینجا نیز جولان می‌دهد

بنا بر گفته‌ فروشندگان این بازار، عمده عروسک‌های این بازار چینی هستند.

یکی از فروشنده‌های این مغازه‌ها توضیح می‌دهد: در حال حاضر فقط وارد کردن اسباب بازی از چین برای ما مقرون به صرفه است. چون قیمت‌های عروسک‌های چینی پایین‌تر هستند و مشتریان ما قدرت خرید آن را دارند.

او می‌افزاید: اگر قرار بود ما همین عروسک‌هایی را که از چین وارد می‌کنیم، از تایلند وارد کنیم، باید آنها را با قیمت گاه تا سه برابر بیشتر می‌فروختیم و مردم نیز آنها را نمی‌خریدند. بنابراین ما سعی کرده‌ایم عروسک‌های مرغوب چینی را به ایران وارد کنیم تا ضمن جلب رضایت مشتری خریداران خود را هم داشته باشیم.

او ادعا می‌کند: من عروسک‌های چینی سفارش اروپا را خریداری کرده و می‌فروشم و کیفیت این عروسک‌ها نسبت به سایر عروسک‌های چینی بالا تر است ولی تبعا قیمت آن نیز بالاتر است.

تاثیر ولنتاین بر بازار عروسک

این روزها تاثیر ولنتاین بر بازار عروسک کاملا محسوس است. اغلب مغازه‌داران ویترین خود را خلوت کرده و منتظر بار جدید برای ولنتاین هستند.

فروشنده‌ه‌ یکی از مغازه‌های عروسک‌های یک میلیونی می‌گوید: بر روی اجناسم تخفیف ۳۰ درصد گذاشته‌ام که سریع‌تر به فروش برسند تا من بتوانم بار ولنتاین را در مغازه‌ام بچینم.

او توضیح می‌دهد: این تخفیف ۳۰ درصدی شامل حال عروسک‌های میلیونی هم می‌شود. قیمت این عروسک‌ها را به ۸۰۰ و ۷۰۰ هزار تومان رساند‌ه‌ام تا مشتریان برای خریدنشان ترغیب شوند. به هر حال این عروسک‌ها بزرگ هستند و جای زیادی می‌گیرند، خروج آنها از مغازه، جای ما را برای چیدن عروسک‌های بیشتری که متناسب با روز ولنتاین است باز می‌کند.

 

محصولات فروشگاه
مطالب مرتبط
شرایط جیب شما تا تحویل سال ۹۵!

مراقب پول خود باشید ، هم لذت ببرید و هم حواس تان به ته مانده ی جیب تان باشد تا بعدا پشیمان نشوید… وقتی که برف های زمستان یواش یواش شروع به آب شدن کرد. آدم می فهمد که زمان…

جیب شما تا تحویل سال!
عکس هایی از بازگشت زائران ایرانی پس از حادثه منا

خانواده‌های زائران ایرانی پس از اطلاع از حادثه مرگبار منا شرایط پراضطرابی را پشت سر گذاشتند. به این ترتیب امسال بازگشت زائران ایرانی در فرودگاه‌های مختلف ایران، با ابراز احساسات اعضای خانواده‌ و نزدیکانشان فضای متفاوتی داشت… بازگشت زائران ایرانی…

بازگشت زائران ایرانی پس از حادثه منا
آخرین قیمت خودروها در مناطق آزاد ایران

آخرین قیمت خودروها در مناطق آزاد ایران در ادامه جدولی از آخرین قیمت خودروها در مناطق آزاد ایران گردآوری شده است. تمامی این قیمت ها توسط مسئولین خودرو در کشورمان ایران تعیین شده است.

آخرین قیمت خودروها در مناطق آزاد ایران
کاهش بهاء و افت شدید قیمت خودروهای داخلی و وارداتی

کاهش بهاء و افت شدید قیمت خودروهای داخلی و وارداتی کاهش بهاء و افت شدید قیمت خودروهای ایرانی جدیدترین خبر از دنیای خودرو است. در روزهای اخیر به دلیل مثبت شدن نتیجه مذاکرات ۱+۵ ماشین های داخلی و وارداتی افت…

کاهش بهاء و افت شدید قیمت خودروهای داخلی و وارداتی
رژه سربازان آمریکایی با کفش های پاشنه دار!

رژه سربازان آمریکایی با کفش های پاشنه دار! روز دوشنبه در دانشگاه آریزونا، یک عده از مردان به کفش های پاشنه دار در خیابان حرکت کردند. هدف از این کار اجباری برای دانشجویان افسری افزایش آگاهی از موضوع آزار جنسی…

رژه سربازان آمریکایی با کفش های پاشنه دار!

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت