24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر | نایت ملودی


تاسیس بانک اطلاعات املاک کشور

بانک اطلاعات سقف با هدف ایجاد جامع ترین بانک املاک کشور و خدمت رسانی به متقاضیان حوزه املاک راه اندازی گردید.کاربران سایت با استفاده از این بانک اطلاعاتی، می توانند ملک مورد نظر خود در زمینه های خرید و فروش…

۷ نکته که قبل از خرید مبل راحتی باید به آن توجه داشت

برای بسیاری از افراد خرید مبلمان منزل به دلیل مطلع نبودن از عوامل تاثیر گذار بر کیفیت یک مبل خوب، کاری سخت است. این در حالی است که خرید مبلمان به دلیل اینکه قرار است دکوراسیون منزل یا محل کار…

زبان بدن هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ

مجله مذاکره و زبان بدن ادامه مقاله زبان بدن هیلاری کلینتون و دونالدترامپ زبان بدن هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ قسمت دوم چهارشنبه ۱۲ اکتبر ۲۰۱۶ تجزیه و تحلیل تخصصی مدلهای غیر کلامی دومین مناظره ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا  …

سقف و سایبان متحرک چیست ؟

ساخت بناهایی  با سقف منعطف از اعصار پیشین رواج داشت. بناهای تاریخی بسیاری با سقف بازشو وجود دارد. از ولاهای رومی تا چادر عشایر.   ولاهای نوع اولیه تاتر رومی مرکب از تیرهای چوبی و ترکه های عمودی است که با طناب به هم…پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نایت ملودی » سفر وگردشگری » ۲۴ شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر
 میان شهرهای بزرگ و طبیعت زیبا، گاه شهرهایی کوچک را می یابید که گویی جزو منظره ی زیبای آن مناطق شده اند.

این پست، ۲۴ شهر کوچک و رؤیایی را در جهان نشان می دهد که این شوق را در انسان ایجاد می کند تا زندگی را در این زیبایی بیازماید. البته، جای کندوان، ابیانه و ماسوله در این پست بسیار خالی است.

گارمیش پارتن کی رشن باواریا آلمان

باواریای همیشه زیبا… این شهر در ارتفاعات کوه زوگسپیتز قرار دارد و چون در ارتفاع ۳۰۰۰ متری قرار گرفته، در آلمان شهری از لحاظ ارتفاع محل ساخت نمی تواند با آن رقابت کند. شهر اصلا به دو شهرک تقسیم می شد، یکی رمی و دیگری توتنی. در جریان المپیک زمستانی سال ۱۹۳۶، این دو شهرک با هم تلفیق شدند.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

روستایی در هیمالیا- تبت

این یکی از صدها روستایی است که در کوه های تبت، به منظور حفاظت از صومعه ای ساخته شده و تنها با پای پیاده یا اسب قابل دسترسی است.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

روستای گاسادالور- جزایر فارو

اصلا نمی توان باور کرد که آنچه در این تصویر می بینیم، واقعی باشد، اما هست! این جزایر زنجیره ای، در شمال اسکاتلند قرار دارند. برای سال ها، رسیدن به این جزایر بسیار دشوار بود و در طول جنگ جهانی دوم و توسط انگلیسی ها، قابل دسترسی شد. ۱۸ انسان خوش شانس در این روستا زندگی می کنند. روستایی در ارتفاع ۲۳۰۰ فوت.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

کولمار- فرانسه

این دقیقا جایی است که من با خوشحالی حاضرم تا آخر عمر در آن زندگی کنم و هرگز از آن خارج نشوم. این شهر در سال های ۱۲۰۰ میلادی تأسیس شد، زمانی که هنوز رم بر اروپا سروری می کرد. این شهر، به ونیز کوچک ملقب است که به دلیل راه های آبی کنار خیابان های قرون وسطایی است.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

مارساکسلوک- مالت

۹۰۰ سال پیش از میلاد مسیح بود که فنیقی ها به مالت آمدند و تجارت را آغاز نمودند. مردم در این جزیره با ماهی گیری روزگار می گذرانند و این روستا با بازارهای بزرگ ماهی فروشی اش معروف شده است.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

بلد- اسلوونی

دور تا دور این شهر کوچک را، کوه هایی زیبا فرا گرفته است. این شهر در سال ۱۰۰۴ میلادی بنا شد و از سوی امپراتوری رم به اسقف بریکسن اهدا گردید. در مرکز شهر، یک قلعه قرار دارد. این شهر ۵۰۰۰ سکنه دارد و برای چشمه هایش معروف است.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

آنسی- فرانسه

زیبایی این شهر، با کوه های آلپ که در اطراف شهر قرار دارد، چندین برابر شده است. این شهر در قرن ۱۴ میلادی بنا شده و در سرتاسر شهر، جوی ها و کانال های آبی دیده می شوند.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

لیون ورث- واشینگتن- آمریکا

واقعا شبیه یکی از دهکده های زیبای دامنه ی آلپ است، در سوییس. اما خب، این شهر زیبا در آمریکا قرار دارد. زیاد تعجب نکنید، نقشه ی این شهر بر اساس روستاهای باواریایی طراحی شده است. شهر در اصل با بناهایی چوبی در سال ۱۹۰۶ بنا شد. در سال ۱۹۶۲، کمیته ای محلی تصمیم گرفت که شهر را چنان که امروزه می بینیم، بنا کند و به این ترتیب، صنعت توریسم در این منطقه رواج پیدا کرد.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

کویین استوون- نیوزلند

این شهر در اطراف دریاچه ی زیبای واکاتیپو ساخته شده است و منظره ی بی نظیری از مناظر آبی و کوه را پیش روی ساکنینش گسترده است. ویلیام گیلبرت ریز و نیکلاس فون تونزلمان مکتشفان اروپایی بودند که پس از اکتشاف طلا در سال ۱۸۶۰، به این منطقه آمدند.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

دهکده ی کوه پنهان- جیوژایگو- چین

روزگاری، این دهکده و صدها دهکده ی مشابه آن، به عنوان استراحتگاه برای ارتش استفاده می شد. امروزه نیز تنها با اسب می توان به این روستاها دسترسی یافت تا فرهنگ اصیل چینی را که هنوز در آن ها رعایت می شود، مشاهده نمود.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

پوکن- شیلی

در خاک حاصلخیز ما بین یک کوه آتشفشانی فعال و یک دریاچه، این شهر در میان سایه های درختان جنگلی غنوده است. محیط این شهر، برای اسکی و کایاک بسیار مناسب است.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

مورو- سائوپائولو- برزیل

تنها راه دسترسی به این شهر، رفتن با قایق یا پرواز چارتر است. قانون جالبی در شهر وجود دارد که اجازه ی ورود هیچ اتومبیلی را نمی دهد. این شهر، از سه طرف با جنگل احاطه شده و در برابر، اقیانوس در برابرش گسترده شده. در قدیم، این شهر مخفی گاهی برای دزدان دریایی و دژی برای نیروهای پرتغالی بود.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

البراسین- اسپانیا

این روستای زیبا در شمال اسپانیا قرار دارد. نقاشی هایی که پای صخره های اطراف این روستا قرار دارد، از آثار مهم ماقبل تاریخ محسوب می گردد.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

چفچائون- مراکش

شهری با ساختمان های آبی زیبا با طیف هایی از این رنگ آرامش بخش. کوه های ریف و آبشار آکچور در اطراف شهر قرار دارند.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

آمدی- کردستان- عراق

شهری پر از خانه های رنگارنگ، در ارتفاع ۴۰۰۰ متری از سطح دریا. مردم شهر، به این افتخار می کنند که اجازه ی تأسیس هتل های مدرن را در شهرشان نداده اند و مهمانخانه های محلی پذیرای مسافران خواهد بود.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

چیچیلیان- فرانسه

این شهر زیبا، در دامنه های آلپ قرار دارد و کوهی با صخره ای زیبا در کنار آن قرار دارد.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

پوسیسکا- کرواسی

جزیره ی براک، برخی از انواع مرغوبترین سنگ های اروپا را در خود پرورش می دهد. این شهر، به همین دلیل بنا شد.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

کامدن- مین

پیشتر این سرزمین در اختیار بومیان آمریکایی بود اما در سال های ۱۷۷۰ توسط بریتانیایی ها استعمار شد. در طول انقلاب، این شهر مقر مهمی برای آمریکاییان محسوب می شد. تعداد ساکنین شهر، ۵۰۰۰ نفر است که در طول تابستان، دو برابر این جمعیت گردشگر می پذیرد.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

وست ماناایجار- ایسلند

این شهر، به نام یکی از جزایر جنوبی ایسلند نام گذاری شده است. در سال ۱۹۷۳، آتشفشان این شهر فعال شد و بسیاری از ساکنین مجبور به تخلیه ی شهر شدند. این شهر، در عین حال زیست بوم گسترده ای با ۱۵۰ گونه ی گیاهی و میلیون ها پرنده دارد که در میان صخره ها آشیانه ساخته اند.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

خلیج بایرون- استرالیا

این شهر در نیوساوث ولز قرار دارد و اقیانوس آرام را در برابر خود می بیند. شهر، ۵۰۰۰ سکنه دارد. این شهر، به افتخار افسر نیروی دریایی، جان بایرون، که در دریانوردی در جریان آب های سهمگین این منطقه مهارت داشت، به این نام معروف شد.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

اریسیرا- پرتغال

شامل ۴۰ جزیره است و تنها ۷۰۰۰ سکنه دارد. قدمت این شهر، به سال های ۱۲۰۰ میلادی می رسد.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

از- فرانسه

از از مجموعه ای از روستاها با جمعیت کمتر از ۳۰۰۰ نفر تشکیل شده است و با توجه به آنکه بالای تپه ها ساخته شده، منظره ای زیبا دارد. این شهر ۲۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح ساخته شد و توسط نیروهای امپراتوری رم اشغال شد.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

تنبای- ولز

این کلمه در زبان محلی به معنای قلعه کوچک ماهی است. ۹۰۰ سال پس از میلاد مسیح تأسیس شد و بندری طبیعی دارد و به دریای ایرلند و اقیانوس آرام دسترسی دارد. شهر برای مدت ها برای جلوگیری از شورش با دیوار بلندی محاصره شده بود. در سال های بعد از ۱۸۰۰ میلادی، این شهر به دلیل زیبایی معروف شد تا امکانات دفاعی اش.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

ایتوکرتورمیر- گرینلند

هم تلفظ نامش سخت است و هم یافتن راهی برای دسترسی به آن، با این حال، ارزشش را دارد که برای رفتن به آنجا تلاش کنیم. در پایتخت ایسلند، باید سوار هواپیمایی شد که هفته ای یک بار به سمت گرینلند پرواز می کند و پس از آن هم با یک هلیکوپتر به این شهر رسید. این شهر در اطراف طولانی ترین رودخانه ی یخ زده ی جهان قرار دارد.

 24 شهر کوچک رؤیایی در دنیا /تصاویر

محصولات فروشگاه
مطالب مرتبط
تور لحظه آخری ارزان دبی استانبول و معرفی تور روسیه از تورهای لوکس اروپا

استانبول بزرگترین شهر ترکیه و مرکز فرهنگی، تجاری و گردشگری این کشور است که در کنار دریای مرمره و دو سوی تنگه بسفر بنا شده و  تنها شهر جهان است که در دو قاره قرار گرفته‌است. استانبول به عنوان پلی…

pix
نکاتی برای پیشگیری از مریض شدن در سفر

مریض شدن بخشی از زندگی روزمره است، و در سفر بودن باعث نمی شود که دیگر با آن مواجه نشوید. اتفاقا در سفر شما محیط های مختلف، آدمهای گوناگون و حشرات و حیوانات متنوعی را میبینید که هر کدام ممکن…

نکاتی برای پیشگیری از مریض شدن در سفر
نکاتی درباره سفر به ایتالیا

ایتالیا کشوری با سابقه تاریخی طولانی است. سفر به این کشور شاید آرزوی خیلی ها باشد. بازدید از اماکن تاریخی ایتالیا همچون برج پیزا، پالاسیوم، هرکولانیوم ، خوردن خوراکیهای بومی آن مانند اسپاگتی، کاپوچینو، و انواع پنیر، دیدار با مردم…

نکاتی درباره سفر به ایتالیا
ضروری ترین وسایل سفر

لوازم سفر تمام چیزهای کوچکی است که می تواند برای سفری امن و راحت به شما کمک کند. خیلی از ما قبل از سفر به آنها فکر می کنیم و نگران فراموش کردنشان هستیم و بعضی اوقات هم فراموش می…

ضروری ترین وسایل سفر
از طبیعت زیبای «سی سخت» دیدن کنید

سی سخت ، سرسخت و باغ آشیان ، در دامنه رشته کوهی سترگ ، آرام گرفته است. اینجا مردمانی دارد با سخاوت چشمه هایش و به صبوری قله هایش . ارتفاع بالای دوهزار متری سی سخت ،سرمای زمستانی را در…

با طبیعت زیبای «سی سخت» آشنا شوید

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت