آرش ظلی پور  روابط عمومی سریال عشق تعطیل نیست در سخنانی بارداری مهناز افشار را تایید نمود.

بارداری مهناز افشار تایید شد

بارداری مهناز افشار تایید شد

آرش ظلی پور روابط عمومی پروژه‌ی «عشق تعطیل نیست»  در خصوص حواشی به وجود آمده پیرامون این سریال گفت: شش قسمت اول سریال خانگی «عشق تعطیل نیست» از ششم بهمن ماه راهی بازار می‌شود.

وی افزود: پیش بینی نمی‌شد که وقفه‌ای در روند تولید این پروژه بیفتد اما به دلیل باز نویسی قسمت‌های ۶ تا ۲۶ و برای مشاهده‌ی نحوه‌ی استقبال مردم از این سریال یک وقفه‌ی یک ماهه در کار افتاد.

ظلی پور بیان کرد: از نیمه‌ی دوم بهمن ماه ۹۳ تا اردیبهشت ماه ۹۴ بقیه‌ی قسمت‌های «عشق تعطیل نیست» تصویر برداری می‌شود و تمام بازیگران به کار خود ادامه خواهند داد.

وی در خصوص نقش‌های اول این سریال عنوان کرد: مهناز افشار و محمدرضا گلزار بازیگران اصلی ما هستند و با وجود مادر شدن مهناز افشار کسی جایگزین وی نمی‌شود. ممکن است سکانس های افشار زودتر از سایر بازیگران گرفته شود یا اینکه روند داستان تغییر کند.

ظلی پور در پایان اظهار داشت: همه‌ی تغییرات و اتفاقات آینده‌ی این پروژه به بیژن بیرنگ ربط دارد و تنها او می تواند در مورد نقش ها، لوکیشن ها و فیلمنامه تصمیم بگیرد.

گفتنی است؛ پروژه‌ی «عشق تعطیل نیست» به کارگردانی بیژن بیرنگ در ۲۶ قسمت برای نمایش در شبکه‌ی نمایش خانگی تهیه و قسمت اول تا ششم آن ۶ بهمن راهی بازار می‌شود.

 

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت