نایت ملودی » سرگرمی » نایت پلاس » با ستاره ها » جدایی رونالدو از نامزدش بخاطر یک ایرانی+عکس

جدایی رونالدو از نامزدش بخاطر یک ایرانی

شنیده‌ها حاکی از ‌آن است که ارینا شایک نامزد سابق کریس رونالدو تنها به خاطر یک ایرانی از همسرش جدا شده است.

نامزد سابق کریس تاکید کرده که این جدایی هیچ ارتباطی به مادر رونالدو ندارد و با خانواده وی نیز هیچ مشکلی نداشته است.

به نظر می‌رسد ارینا با یک جوان ایرانی که در زمینه طراحی لباس فعالیت می‌کند آشنا شده است.

جدایی رونالدو از نامزدش بخاطر یک ایرانی

علی کاووسی طراح لباس در نیویورک آمریکا است. این مدل روسی عکس‌هایی هم به همراه دواین جانسون، ستاره کشتی کج و مطرح‌ترین بازیگران هالیوود انداخته است.

رونالدو هم به همین دلیل به سرعت جایگزین نامزد سابقش را پیدا کرده است. روزنامه‌های اسپانیایی زبان از نامزد جدید کریس خبر دادند.

جدایی رونالدو از نامزدش بخاطر یک ایرانی

جدایی رونالدو از نامزدش بخاطر یک ایرانی

لوسیا وبالون که اکنون به  عنوان گزارشگر تلویزیونی در اسپانیا نیز مطرح است، نامزد جدید ستاره پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید است.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت