نایت ملودی » سرگرمی » نایت پلاس » با ستاره ها » عکس کریستین رونالدو و نامزد جدیدش
لوسیا ویالون نامزد کریستیانو رونالدو
هنوز یک هفته از جدایی کریستیانو رونالدو از نامزد روسی تبارش نمی گذرد که خبر می رسد این فوتبالیست پرتغالی با یک مجری اسپانیایی رابطه ای را شروع کرده است!

دختر جدید زندگی کریستین رونالدو لوسیا ویالون نام دارد و بعید نیست طی روزهای آتی به عنوان نامزد رسمی کریس معرفی شود در حالی که کمتر از یک هفته از جدایی رونالدو از نامزد قبلی اش یعنی ایرینا شایک می گذرد. شایک روسیه ای یک مدل مشهور است به دلیل اختلاف با مادر و خواهر رونالدو نامزدی اش را با او به هم زد.

لوسیا ویالون یک مجری تلویزیونی در اسپانیا و تحصیل کرده در رشته حقوق است. رونالدو هر چند خبر جدایی اش از شایک را اعلام کرده اما هنوز هیچ تاییدی درباره اخبار مرتبط به خودش و لوسیا ویالون نداشته است.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت