مرتبط با این مطلب
قهوه عسلی مکزیکی

قهوه عسلی مکزیکی

 مواد لازم:

پودر قهوه ۱ قاشق چایخوری

اب ۱ لیوان

شیر ۱ لیوان

عسل ۲ قاشق غذاخوری

دارچین مقداری

 

ابتدا پودر قهوه را با ۱ لیوان اب مخلوط کنید و روی حرارت ملایم قرار دهید ، با حرارت ملایم قهوه و اب را انقدر مخلوط کنید تا شروع به جوشیدن کند ، وقتی بجوش امد سریع از روی حرارت بردارید  ( قهوه نباید بجوشد ).سپس شیر را روی حرارت قرار دهید تا به جوش اید ، پس از به جوش امدن شیر را از روی حرارت بردارید و با مقداری دارچین مخلوط کنید سپس با همزن برقی آنقدر بزنید تا کف کند.حالا درون لیوان سرو قهوه اماده را با عسل مخلوط کنید سپس کف شیر را به آرامی روی قهوه بریزید و روی ان کمی پودر قهوه بپاشید سپس سرو کنید.

نکته ها :

میتوانید عسل را کف فنجان ریخته و قهوه را رویش بریزید ، بجای کف قهوه از خامه نیز میتوانید استفاده کنید ، در صورت تمایل بجای پودر قهوه روی کف شیر پودر دارچین بپاشید.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت