نایت ملودی » سرگرمی » نایت پلاس » جالب انگیز » عمل جراحی برای سگ شدن؟!+عکس

به گزارش نایت ملودی:این مرد برزیلی با خرج هزینه بسیار بالا به کمک یه پزشک اعضای صورت یک سگ مرده را به صورت خود پیوند زد که البته نمیتوان اسمش را پیوند گذاشت زیرا بدن انسان حتی پیوند یک عضو از یک انسان دیگر را به دلیل بسیاری از مسایل امکان دارد پس بزند حالا بیاید و پیوند اعضای یک حیوان را بپذیرد؟

در بسیاری از سایت ها بیان شده این یک عمل جراحی زیبایی بوده ولی این یک عمل موقتی به نظر می اید زیرا فقط این اعضا بخیه زده شده اند و درضمن پس از چند روز فاسد خواند شد ولی در هر صورت کار بسیار خطرناکی بوده است زیرا امکان انتقال بیماری نیز وجود دارد.حالا اینکه انگیزه این جوان از اعمال چنین کاری چه بوده است؟پاسخی یافت نشده.

مرد سگی

مرد سگی

مرد سگی

مرد سگی

مرد سگی

مرد سگی

مرد سگی

مرد سگی

مرد سگی

مرد سگی

مرد سگی

مرد سگی

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت