مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » خانواده » آشپزی و خانه داری » آشپزی » ماهی سالمون با برنج سرخ شده
ماهی سالمون با برنج سرخ شده

ماهی سالمون با برنج سرخ شده

مواد لازم:

فیله ماهی سالمون ۵۰۰ گرم
لیموترش یک عدد
فلفل دلمه‌ای رنگی یک عدد
نمک، فلفل و روغن مایع به میزان لازم
برگ بو چهار عدد
مواد لازم برای تهیه برنج سرخ شده
برنج دو پیمانه
کره یک قاشق سوپخوری
روغن مایع سه قاشق سوپخوری
آب جوش سه پیمانه
نمک به میزان لازم

ماهی‌ ها را مکعبی و لیموترش را به صورت نیم حلقه‌های نازک برش می‌زنیم.سپس فلفل دلمه‌ای را نیز مربعی خرد نموده و برگ بوها را نیز نصف می‌کنیم. و در سیخ چوبی یکی در میان ماهی، فلفل دلمه‌ای، لیموترش و برگ بو را کشیده، نمک و فلفل زده و در سینی فری که کمی چرب و با حرارت ۱۸۰ درجه سانتی‌گراد گرم نموده‌ایم، می‌گذاریم تا ماهی‌ها بپزند.

تهیه برنج

حال برنج را با نمک یک ساعت خیس نموده، و آن را در آبکش می‌ریزیم تا آب آن گرفته شود. سپس برنج را با مخلوط کره و روغن مایع تا حدی که رنگ آن تغییر کند، سرخ می‌کنیم. سپس آب جوش را به برنج افزوده و می‌گذاریم تا دم بکشد. زمانی که برنج آماده شد، آن را در ظرف سرو ریخته و ماهی را دور آن چیده و سرو می‌کنیم.

 

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت