نایت ملودی » سفر وگردشگری » ابراز تمایل هلندی ها برای سرمایه گذاری در بخش گردشگری ایران

گروه سرمایه گذاری هلندی در دیدار با مسعود سلطانی فر معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای سرمایه گذاری در بخش های گردشگری ابراز تمایل کرد.

fMMeVcpdzXwi

 

سلطانی فر در این دیدار گفت: قانون ایران برای سرمایه گذاری خارجی و همچنین در بخش گردشگری کاملا مشخص و شفاف است.

وی با بیان اینکه صنعت گردشگری در ایران رو به توسعه است و رییس جمهور ایران نیز تاکید ویژه و قابل توجهی برای توسعه این بخش دارند به گروه سرمایه گذاری هلندی پیشنهاد داد در بخش ساخت هتل و مجتمع های تفریحی در چند شهر بزرگ ایران مانند شیراز، اصفهان، تهران، یزد، تبریز و استان های شمالی که مقصد گردشگران داخلی و خارجی هستند، می توانند سرمایه گذاری کنند.

وی افزود: سازمان از سرمایه گذاری خارجی برای احداث هتل های ۴ و ۵ ستاره با برند شناخته شده و معتبر در شهرهایی که ظرفیت سنجی شده است حمایت خواهد کرد.

در این دیدار مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری نیز حضور داشت.

گفتنی است؛ پیش از این گروه هایی از کشورهای ترکیه و برخی کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری در گردشگری ایران ابراز تمایل کردند.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت