نایت ملودی » سفر وگردشگری » گردشگری ایران » آیین‌نامه راهنمایان گردشگری به روز می‌شود

مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری گفت: آیین‌نامه راهنمایان گردشگری در اولویت برنامه‌های اصلاحی معاونت گردشگری قرار دارد.

1247

 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری عبدالناصرمیرچی با اعلام این خبر افزود: آیین‌نامه راهنمایان گردشگری مصوب پنج مهر ۱۳۵۴ به‌دلیل روز آمد نبودن در اولویت برنامه‌های اصلاحی معاونت گردشگری قرار دارد.
وی با اعلام اینکه در حال حاضر پیش‌نویس آیین‌نامه راهنمایان گردشگری تهیه شده است، خاطرنشان کرد: از همه دست‌اندرکاران این موضوع از جمله جامعه و کانون راهنمایان گردشگری ادارات کل استان‌ها و سایر ذی‌نفعان گردشگری در خواست شده تا نظرات خود را برای اصلاح و نهایی کردن این آیین‌نامه اعلام کنند.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت