مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » سفر وگردشگری » گردشگری ایران » هتل های ایران » تکمیل ظرفیت هتل‌های ۴ و ۵ ستاره تا سال ۲۰۱۵

افزایش ورود گردشگر موجب تکمیل ظرفیت هتل‌های ۴ و ۵ ستاره در شهرهای توریست‌پذیر تا سال ۲۰۱۵ شده است و این در حالی است که براساس پیش‌بینی‌ها ورود گردشگران در سال ۲۰۱۵ میلادی به مراتب بیشتر خواهد شد.

1248

به گزارش «میراث آریا» ابراهیم پورفرج، رئیس هیات‌مدیره جامعه تورگردانان ایران با اشاره به اینکه ورود اکثر گروه‌ها و تورهای اروپایی به کشورمان دو برابر شده است، افزود: مشکل عمده ما در بخش اقامتی کمبود هتل استاندارد ۴ و ۵ ستاره است چراکه در شهرهای توریست‌پذیر مثل اصفهان، شیراز و یزد هتل مناسبی برای توریست‌ها و گردشگران اروپایی وجود ندارد و بسیاری از هتل‌های ما در حال حاضر نمی‌توانند پذیرای مسافران و گردشگران اروپایی باشند. وی ادامه داد: در تمامی کشورهای دنیا تسهیلات گردشگری را برای زمان اوج سفر درنظر می‌گیرند و با توجه به این موضوع سرمایه‌گذاری می‌کنند. این طبیعی است که وقتی هزار نفر میهمان داریم برای هزار و ۱۰۰ نفر تدارک ببینیم تا به بهترین نحو از میهمانان پذیرایی کنیم، ایجاد تسهیلات باید ادامه داشته باشد چراکه بی‌تردید در سال ۲۰۱۵ ورود گردشگر به کشور بسیار بیشتر خواهد بود. رئیس جامعه هتلداران نیز در همین رابطه به افزایش ورود گردشگران خارجی اشاره کرد و گفت: روند رو به رشد حضور گردشگران موجب افزایش چشمگیر ضریب اشغال هتل‌ها شده و بیشترین ضریب اشغال مربوط به هتل‌های ۴ و ۵ ستاره است. جمشید حمزه‌زاده تصریح کرد: خوشبختانه علاوه‌بر شهرهای توریست‌پذیر شیراز، اصفهان، یزد، مازندران، گیلان و خراسان رضوی، مقاصد جدیدی مورد توجه گردشگران قرار گرفته که از آن جمله می‌توان به شهرهای کرمان، هرمزگان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، خوزستان و کرمانشاه اشاره کرد. وی یادآور شد: ضریب اشغال هتل‌ها با رشد ۱۰ درصد میانگین کشوری امسال به ۵۰ درصد رسیده است.

تاریخ: ۱۸ آذر ۱۳۹۳
نویسنده: رضا ایرانی
دسته بندی: هتل های ایران

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت