نایت ملودی » خانواده » آشپزی و خانه داری » خانه داری » فوت و فن آشپزی » بدون اشک و آه پیاز خورد کنید !

خورد کردن پیاز بدون اشک و آه

معمولا خانوم ها به دنبال راه حلی برای خورد کردن پیاز بدون آه و ناله و اشک میگردند.پس با ما همراه شوید تا چندین راه حل ساده را به شما معرفی کنیم.

برای جلوگیری از خراب شدن آرایشی که ساعت ها جلوی اینه برای ان زحمت کشیده اید میتوانید:

۱-هنگام خورد کنرد پیاز از عینک شنا و یا لنز و….استفاده کنید اینکار باعث میشود آنزیم های پیاز وارد مردمک چشم شما نشود و اشکی از چشم شما جاری نشود.

۲-هنگام خورد کردن پیاز از دهان نفس بکشید تا غدد اشکی شما فعال نشوند.این غدد در نزدیک بینی شما هستند.

۳-پیاز را چند دقیقه داخل فریزر بگذارید تا هنگام خورد کردن آنزیم های آن فعال نشود.در اثر سرما انزیم های پیاز غیر فعال میشوند.

۴-سعی کنید هنگام خورد کردن پیاز دستانتان خیس باشد.اینکار باعث کاهش انتشار گاز پیاز میشود.

۵-تلاش کنید هنگام خورد کردن پیاز بالا سر پیاز نه ایستید.به حالت معمولی و با فاصله از پیاز با ارامش پیاز خود را خورد کنید.

۶-خورد کردن پیاز را از سر ان آغاز کنید بیشترین مقدار آنزیم در مغز و انتهای پیاز است.

۷-آخرین روش استفاده از دستگاه های خورد کن است =)

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت