نایت ملودی » خانواده » تناسب و زیبایی » آرایش و زیبایی » ۸ نکته برای لاغر تر نشنان دادن شما در عکس!

چگونه لاغرتر نشان داده شویم؟

ممکن است برای افرادی پیش آمده باشد که وقتی عکس میگیرند به نظرشان در عکس چاق افتاده اند.و این در برخی افراد بخاطر چاق بودن در واقیت است و در برخی دیگر طای دید و خطای ایستادن و پوشش در عکس که این راه حل ها برای تمامی این گزینه ها کاربرد دارد.

۱-سرتان را در عکس ها به عقب نبرید و صاف و یا کمی متمایل به جلو نگهدارید

۲-اگر اندامتان کمی توپر و یا چاق است از لباس هایی ایتفاده کنید که تا زیر سینه تنگ و بعد از آن کمی ازاد میشود این لباس ها اعث میشود کمی لاغر تر به نظر برسید

۳-از رنگ های جیغ و زننده و لباس های رنگارنگ استفاده نکنید برای مثال شلوار زرد با مانتو سفید و شال قرمز هم همخوانی ندارد و هم جلوه قشنگی ندارد.

۴-تلاش کنید ست کنید و بین رنگ های لباس هایتان هارمونی ایجاد کنید از لباس های خیلی شق و ایستاده استفاده نکنید و تلاش کنید لباس هایتان کمی به بدنتان زاویه بدهد

۵-تمام رخ ایستاده و کمی متمایل شوی اگر کاملا به یه سمت به ایستید ایراد های کم و بیش اندامتان کمی مشخص جلوه میکند.

۶-پارچه های لباستان افتاده و نرم و نازک باشد.

۷-استفاده از رنگ های تیره باعث میشود در عکس ها خوش اندام تر جلوه کنید.

۸-و یکی دیگر از نکات استفاده از کفش ها پاشنه دار است کفش های پاشنه دار باعث میشود اندامتان زیبا تر دیده شود.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت