نایت ملودی » خانواده » تناسب و زیبایی » آرایش و زیبایی » آرایش صورت » ترمیم لوازم آرایشی پودری که ضربه خورده اند!

لوازم آرایش شکستهلوازم آرایش شکسته

بارها اتفاق افتاده است که با ضربه خوردن به سایه چشم ،رژگونه، پنکیک و.ماده از هم دیگر گسسته و پودر شده است برای بازگرداندن این ماده به شکل اول راه حلی آسان به شما پیشنهاد میکنی.

ابتدا مقداری الکل سفید،آبپاش کوچک،و وسیله ای دایره شکل که سطح صافی دارد(برای پرس کردن دوباره پودر)را بردارید.پودر های تکه تکه شده را با یک ابزار کوچک مانند مداد به خوبی پودر کنیدتا صاف و یکدست شود سپس مقداری الکل را درون آبپاش خالی بریزید و روی ظرف سایه شکسته شده بپاشید سپس با قالبی که سطح صاف و هم اندازه ظرف شما بود مواد را مجددا پرس کنید.مدتی صبر کنید تا خشک شود.

سپس مشاهده خواهید کرد سایه چشم و سایر لوازم آرایشی شما به حالت اول خود بازگشته است.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت