نایت ملودی » سلامت » سلامت خانواده » پیشگیری و بیماری ها » با طب سنتی التهاب مفصل را درمان کنید

با طب سنتی التهاب مفصل را درمان کنید؛مفصل یکی از مهمترین اعضای حرکتی بدن می باشد که حرکت اندام ها را در جهات مختلف سهل و آسان می کند.

این عضو دستگاه حرکتی ممکن است براثر سهل انگاری یا حوادث یا بیماری دچار اشکال می گردد.درمان این مشکلات به روش های مختلف امکان پذیر می باشد.یکی از روش های درمانی طب سنتی می باشد.

 

 

التهاب

درد، تورم، التهاب از علائم سمج بیماری آرتریت هستند که با وجود مداخلات پزشکی همچنان باقی می‌مانند و فعالیت‌های روزمره را بر هم می‌زنند به همین خاطر بیماران مبتلا به آرتریت بیشتر دنبال درمان‌های گیاهی هستند.

خواص ضد التهابی داروهای گیاهی به کاهش درد کمک می‌کند. با این حال برخی از پزشکان از طب سنتی برای درمان آتریت حمایت نمی‌کنند. توصیه می‌شود، پیش از آنکه درمان طبیعی را انتخاب کنید برای پیشگیری از عوارض جانبی بالقوه با پزشک طب طبیعی مشورت کنید.
آلوئه ورا
آلوئه‌ورا از آن گیاهانی است که در طب سنتی جایگاه ویژه‌ای دارد. مرکز ملی طب مکمل و جایگزین (NCCAM) می‌گوید: آلوئه‌ورا خوراکی می‌تواند باعث کاهش قند خون و عوارض جانبی گوارشی مانند اسهال شود و شکل موضعی آن برای تسکین درد مفاصل به‌کار می‌رود.
کندر
پزشکان طب سنتی به قابلیت ضد التهابی کندر تأکید می‌کنند. این گیاه هندی «لوکوترین»‌ها را مسدود می‌کند. «لوکوترین»ها موادی هستند که در بیماری‌های خود ایمنی مانند آرتریت روماتوئید به مفاصل سالم حمله می‌کنند. به گفته مؤسسه بین‌المللی طب مکمل و جایگزین، شواهد امیدوارکننده‌ای از تأثیر کندر در مدل حیوانی یافت شده است. کندر به شکل قرص و کرم موضعی در دسترس است.
گیاه پنجه گربه
استفاده از این گیاه به تمدن اینکا برمی‌گردد. پنجه گربه دیگر گیاه ضد التهاب است که باعث کاهش تورم آتریت می‌شود. محققان مرکز پزشکی دانشگاه مریلند می‌گویند: پنجه گربه درد آتروز و تورم را کاهش می‌دهد.

تاریخ: ۱۴ آذر ۱۳۹۳
نویسنده: رضا ایرانی

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت