نایت ملودی » اخبار » توافق هسته‌ای محقق خواهد شد

علی اکبر صالحی

به گزارش نایت ملودی به نقل از افکار نیوز علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در مصاحبه با المنار گفته است : توافق هسته‌ای بین ایران و ۱+۵ دیر یا زود محقق خواهد شد.

این در حالی است که جان کری وزیر خارجه آمریکا پیش از این گفت: پیشرفت محتاطانه‌ای در مذاکرات حاصل شده است اما اختلافات بزرگ همچنان باقی است.

رسانه‌ها و کارشناسان امر گمانه‌زنی‌های گوناگونی درباره نتایج این مذاکرات مطرح می‌کنند، اما احتمال دستیابی به نوعی توافق نسبی توأم با تمدید گفت‌وگوها بیشترین رأی صاحب‌نظران را به خود اختصاص داده است.

تاریخ: ۰۱ آذر ۱۳۹۳
نویسنده: رضا ایرانی
دسته بندی: اخبار , سیاست

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت