نایت ملودی » اخبار » حوادث » عجیب ترین مرگ های دنیا کدامند؟!

مرگ های عجیب

وزانه چندین قتل و جنایت در نقاط مختلف دنیا رخ می‌دهد که هرکدام دلایل مخصوص خود را دارند. پلیس این جنایات را دنبال می‌کند و به افرادی می‌رسد که باعث این اتفاقات شده‌اند.

 

۱٫دعوا به خاطر عکس گروهی

حتماً برای شما هم اتفاق افتاده است که هنگام عکس گرفتن کسی بدون توجه وارد عکس شما شود و همه چیز را خراب کند. این اتفاق با کمی دلخوری و معذرت‌خواهی قابل حل است اما کیم فام سرنوشت دیگری داشت. این دختر جوان در حال قدم زدن در خیابان بود که به طور اتفاقی وارد عکس گروهی چند جوان شد. این اتفاق باعث شد تا جوانان او را نگه داشته و به قدری او را کتک زدند که وی قبل از رسیدن به بیمارستان درگذشت. البته تمامی جوانان دستگیر شدند و روانه زندان گشتند.

 

۲٫رد دوستی در شبکه اجتماعی

در سال ۲۰۱۲ بیلی پین به همراه نامزدش، یکی از دوستان خیلی دور خود به نام “جیلین” را از لیست دوستان فیسبوک خارج کردند. این کار باعث عصبانیت دوست آن‌ها شد و وی بدون هیچ مقدمه‌ای به خانه آن‌ها رفت و هر دو را به ضرب گلوله کشت. در این حادثه فرزند هشت ماهه این زوج جوان زنده ماند و با گریه‌های او بود که همسایه‌ها متوجه اتفاق بدی شدند و توانستند جنازه این زوج جوان را پیدا کنند.

 

۳٫گوش دادن به موسیقی با صدای بلند

جوانان عادت دارند با صدای بلند به موسیقی گوش دهند و معمولاً زمانی که در ماشین هستند نیز صدای ضبط را بسیار بالا می‌برند. در ماه اکتبر سال ۲۰۱۴ یک مهندس نرم‌افزار ۱۰ گلوله را به سمت خودروی چند جوان شلیک کرد که در حال گوش دادن به موسیقی با صدای بلند بودند. این مرد ۴۷ ساله در اعترافات خود گفت که قبل از شلیک گلوله جوانان به او توهین کرده‌اند که این ادعا توسط هیچ‌کدام از شاهدها تأیید نشد. در این حادثه یک جوان ۱۷ ساله کشته شد.

 

۴٫پیامک بازی در سینما

در ماه ژانویه امسال اتفاقی عجیب در یکی از سینماهای آمریکا رخ داد. کورتیس روزس به همراه همسرش در سینما مشغول تماشای فیلم و ارسال پیامک بود که با اعتراض نفر پشت سری روبرو شد. او که به عقیده خود کار واجبی داشت، سعی کرد تا به پیامک زدن ادامه دهد ولی نفر پشت سری اسلحه خود را درآورد و دو گلوله به وی و همسرش زد. آن‌ها به سرعت به بیمارستان منتقل شدند اما کورتیس زنده نماند و جانش را از دست داد. مرد تیرانداز سریع دستگیر و به حبس ابد محکوم شد.

 

تاریخ: ۲۹ آبان ۱۳۹۳
نویسنده: رضا ایرانی
دسته بندی: حوادث

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت