مرتبط با این مطلب
نایت ملودی » فرهنگ و هنر » سینما ، تئاتر ، تلویزیون » دو گریم متفاوت از مجید صالحی در سریال ابله

مجید صالحی که به عنوان یکی از بازیگران مجموعه نمایش خانگی «ابله»، در دو نقش تهیه‌کننده و پدر مهرداد بازی می‌کند، با گریم مجید اسکندری شباهت بسیار زیادی به دو تن از تهیه‌کنندگان قدیمی تلویزیون پیدا کرده است.

یکی از عکس‌ها صالحی را در اتاق گریم سریال «ابله»، با اجرای مرتضی کهزادی و طراحی مجید اسکندری نشان می‌دهد. مجید صالحی در این تصویربه عنوان پدر مهرداد گریم می‌شود.

مجیدصالحی

این بازیگر علاوه بر این نقش، در چهره‌ای دیگر به عنوان شکوهی – تهیه‌کننده – در این مجموعه ایفای نقش می‌کند.

مجیدصالحی

مجید صالحی درخصوص گریم خود پیش از این گفته بود: کار مجید اسکندری واقعا عالی بود.

او که از گریم خود رضایت داشت، درخصوص همکاری‌اش با کمال تبریزی و کار در شبکه نمایش خانگی اظهار کرده بود: قصه برایم مهم نبود و بیشتر کمال تبریزی برایم اهمیت داشت.

«ابله» این روزها به یکی از سوژه‌های شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است. گریم‌های بازیگران از علل توجه مخاطبان شبکه‌های اجتماعی به این سریال است.

 

 

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت