نایت ملودی » فرهنگ و هنر » سینما ، تئاتر ، تلویزیون » سینما و تلویزیون » سینمای ایران » اخبار سینمای ایران » عکس الناز شاکردوست در پشت صحنه فیلم سینمایی اسب سفید پادشاه

الناز شاکردوست تصویری از پشت صحنه فیلم سینمایی “اسب سفید پادشاه” در صفحه اینستگرامش منتشر کرد.

این فیلم که توسط محمدحسین لطیفی کارگردانی میشود به تازگی در پایتخت کلید خورده است و در لوکیشنهایی چون سعادت آباد، شهرک غرب و خیابان شاپور فیلمبرداری میشود.

النازشاکردوست

النازشاکردوست در پشت صحنه فیلم اسب سفید پادشاه

برطبق اطلاعات ارائه شده  داستان “اسب سفید پادشاه” درباره دختری است با بازی الناز شاکردوست که بعد از مدتها از زندان آزاد شده و برای پیدا کردن نامزد خود سراغ یکی از دوستان وی میرود.

مجید یاسر بازیگر مرد کار است و جالب اینکه تهیه کنندگی کار را لطیفی و یاسر به طور مشترک با هم انجام میدهند. فرهاد قائمیان نیز دز این فیلم نقش کوتاهی ایفا می کند.

پنل اس ام اس رایگان

پرند پیامک ابزار قدرتمند برای ارسال و دریافت پیامک است. این سرویس به شما کمک می کند تا بصورت رایگان شماره دلخواه خود را انتخاب نمائید و امکاناتی نظیر : ارسال و دریافت پیامک، ارسال تبلیغاتی بر اساس بانک شماره موبایل کل کشور، کدپستی، منطقه ای، مشاغل، اصناف، ارسال به BTS و محدوده تحت پوشش، سن و جنسیت، پشتیبانی از اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 50001، 50002، 50004، تلفن ثابت 021 و ماژول هایی مانند دفترچه تلفن، منشی پیامک، انتقال پیامک، کدخوان، نظرسنجی، مسابقه، ارسال زماندار به همراه وب سرویس و API برنامه نویسان با تعرفه ارسال 105 ریال استفاده نمائید. همچنین شما بلافاصله پس از ثبت نام در پرند پیامک 3 شماره اختصاصی رایگان و پنل اس ام اس رایگان نیز دریافت می کنید.

newsletter_06

نظرات
نام و نام خانوادگی  
آدرس ایمیل  
آدرس سایت